Vecmāmiņa no Latvijas tikusi pie kroņa pasaules konkursā

3 komentāri
Vecmāmiņa no Latvijas tikusi pie kroņa pasaules konkursā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Bulgārijā nupat noslēdzies konkurss ”Grandma Universe”, kurā kroni un titulu ”Ceturtā Vice-Mis” ieguvusi Latvijas pārstāve – rīdziniece Olga Āboliņa.

Kā Skaties.lv ziņo konkursa ”Vecmāmiņa” organizatore Latvijā Elita Drāke mūsu valsts pārstāves starptautiskajā pasākumā ar labiem panākumiem startē ik gadu jau no 2012. gada.

”Šogad Latviju pārstāvēja Olga Āboliņa no Rīgas, kura vietējā konkursā ieguva pirmās ”Vice-Mis” titulu, jo uzvarētāja privātu apsvērumu dēļ uz konkursu Bulgārijā netika. Latvijas pārstāve kronēta par ceturto ”Vice-Mis”, kas ir liels gods, jo pie kroņiem tiek tikai dažas,” Skaties.lv stāsta Drāke.

Konkurss norisinājies trīs daļās. Vienā no tām dāmām bijis jāprezentē valsti tautastērpos. ”Olga prezentēja Latviju ļoti skaistā autentiskā tērpā no Latvijas pirmsākumiem.

Otrajā daļā bija jārāda talanti, kur mūsu vecmāmiņa dejoja Dievietes deju, jo viņa tāpat kā es ir jogas pasniedzēja. Trešais bija iznāciens vakartērpos,” informē vecmāmiņu konkursa organizatore Latvijā.

Konkurss Bulgārijā ir īpašs, jo ikreiz notiek 21. janvārī, kad šajā valstī atzīmē vecmāmiņu dienu. ”Konkurss un vecmāmiņu diena bija tas, kas arī mani savulaik iedvesmoja sarīkot šādu konkursu Latvijā, godinot mūsu sievietes,” atklāj Drāke.

Skaties.lv sveic Latvijas pārstāvi ar lieliskajiem panākumiem starptautiskajā arēnā!

3 komentāri