“Vecīt, viss ir kārtībā!” Tēta nedienas Latvijā emocionālākais videosveiciens

Komentāri

“Čau, mīļā! Mājās viss ir kārtībā, viss ir izdarīts, bērni pabaroti,” ar tādu frāzi savu videosveicienu iesāka Tēta nedienas Latvijā 8. sērijas dalībnieks Artūrs. Viņš palicis mājās viens ar bērniem, kamēr mamma Santa bauda atpūtu piecu dienu garumā.

Tētis videosveicienā atzina, ka skumst un ilgojas, vēlas, lai mammīte atpūšas, bet nākamo brīvdienu atpūtu jāplāno kopā. Kamēr tētis izplūst emocionālā runā, dēliņš Artūrs apraudās un atzīst, ka mammīti ļoti mīl.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties emocionālo 8. sērijas dalībnieka Artūra un skaisto atvašu – Artūra juniora un Samantiņas – videosveicienu.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl