Vau, vau, VAU! Izbaudi sunīšu pozu

Pievienot komentāru
Vau, vau, VAU! Izbaudi sunīšu pozu

Seksologi atzīst, ka sunīšu poza vīriešos mudina dzīvnieciskas kaislības. Vai tev ir grūti šādā veidā sasniegt orgasmu? Mēs tev palīdzēsim!

Noteikums numur 1

Eksperimentē ar ceļgalu novietojumu. Ērtāk tos ir izplest, bet lielākai baudai ieteicams tos sakļaut. Radīsies sajūta, ka vīrieša loceklis ir kļuvis par pāris centimetriem apjomīgāks. Jo platāk būs izvērsti vīrieša ceļgali, jo noturīgāka būs “konstrukcija”, tas nozīmē ērtāku pieeju citām stratēģiski svarīgām tava ķermeņa vietām. Saslej savu dibenu augstāk, tā viņš varēs tevī ieiet dziļāk.

Noteikums numur 2

Kad vīrietis guļ uz muguras, iekārtojies virs viņa tā, lai varētu atspiesties pret gultu ar rokām un kājām. Ar seju paveries pret viņa kājām. Galvenā esi tu! Kontrolē procesu, tai skaitā biežumu un dziļumu. Bonuss – tavs G punkts tiek stimulēts!

Noteikums numur 3

Iegādājies mīkstu paklājiņu! Tas domāts tavai labsajūtai. Nogulies uz paklāja un ļauj vīrietim ienākt no aizmugures, lai viņš izliec muguru un sāk plūstoši kustēties it kā šūpojoties. Tas būs īsts baudījums jums abiem. Pipariņam – iegādājies vibratoru, ko palikt zem paklājiņa!

Foto: nu kāpēc gan šo mīluļu vārdā šāds nosaukums?