Vau, vau, VAU! Izbaudi sunīšu pozu

Komentāri
Vau, vau, VAU! Izbaudi sunīšu pozu

Seksologi atzīst, ka sunīšu poza vīriešos mudina dzīvnieciskas kaislības. Vai tev ir grūti šādā veidā sasniegt orgasmu? Mēs tev palīdzēsim!

Noteikums numur 1

Eksperimentē ar ceļgalu novietojumu. Ērtāk tos ir izplest, bet lielākai baudai ieteicams tos sakļaut. Radīsies sajūta, ka vīrieša loceklis ir kļuvis par pāris centimetriem apjomīgāks. Jo platāk būs izvērsti vīrieša ceļgali, jo noturīgāka būs “konstrukcija”, tas nozīmē ērtāku pieeju citām stratēģiski svarīgām tava ķermeņa vietām. Saslej savu dibenu augstāk, tā viņš varēs tevī ieiet dziļāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noteikums numur 2

Kad vīrietis guļ uz muguras, iekārtojies virs viņa tā, lai varētu atspiesties pret gultu ar rokām un kājām. Ar seju paveries pret viņa kājām. Galvenā esi tu! Kontrolē procesu, tai skaitā biežumu un dziļumu. Bonuss – tavs G punkts tiek stimulēts!

Noteikums numur 3

Iegādājies mīkstu paklājiņu! Tas domāts tavai labsajūtai. Nogulies uz paklāja un ļauj vīrietim ienākt no aizmugures, lai viņš izliec muguru un sāk plūstoši kustēties it kā šūpojoties. Tas būs īsts baudījums jums abiem. Pipariņam – iegādājies vibratoru, ko palikt zem paklājiņa!

Foto: nu kāpēc gan šo mīluļu vārdā šāds nosaukums?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl