Vasaras košākie ziedi tavā garderobē

Komentāri
Vasaras košākie ziedi tavā garderobē

Vasara, kā zināms, ir pilnbrieda laiks, kad visās varavīksnes krāsās uzzied ne tikai apkārtējā daba, bet arī mēs paši, un kāpēc gan neizcelt savu dzirkstošo tēlu ar atbilstoši pieskaņota apģērba un aksesuāru palīdzību?

Neuztraucies, ja neesi tipiska ziedu mīle, šajā sezonā pavisam noteikti atradīsies kas tāds, kas liks arī tavai sirdij gavilēt, jo aktuālas ir gan gaisīgas maxi kleitas ar kontrastainām ziedu pārējām, eleganti midi svārki maigos pasteļtoņos un vieglas, eksotiskiem ziediem rotātas jaciņas, gan arī rotaļīgi peldkostīmi izteikti sulīgās nokrāsās, sievišķīgi apavi brīvajam laikam un ballītēm, vasarīgas somas, iespaidīgas saulesbrilles, kā arī vēl daudzi citi koši, krāšņākajos ziedu rakstos ietērpti garderobes elementi, kas pavisam noteikti nepaliks nepamanīti. Ļaujies maģiskajam ziedu vilinājumam ne tikai vasaras saulgriežu laikā, bet arī visas gada siltās sezona garumā, jo – kad tad vēl mums būs ļauts tā uzziedēt, ja ne tieši tagad?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sezonas aktualitātes skaties fotogalerijā:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl