Vasaras ”karstākie” aksesuāri, kas būs modē vēl ilgi – iesaka Maija Silova

2 komentāri
Vasaras ”karstākie” aksesuāri, kas būs modē vēl ilgi – iesaka Maija Silova
FACEBOOK

Lai atsvaidzinātu savu vasaras tēlu, nav jāizdod kaudzi naudas un jāmaina visa garderobe – pieteik vien ar gudri izvēlētiem, aktuāliem aksesuāriem. Kā vienkārši, bet ļoti gaumīgi padarīt savu vasaras iznācienu elegantu ar aksesuāru palīdzību, atklāj allaž labi ģērbtā TV personība Maija Silova.

Kā atklāj Maija Silova, vasaras modes ”džekpots” viennozīmīgi ir balti aksesuāri. Tie var būt jebkurā baltā tonī.

Kā atklāj Maija, baltie aksesuāri būs izcila izvēle kombinācijā ar gaišiem vasaras kostīmiem, kā arī lieliski saskanēs ar vasarās aktuālo ”jūrnieku stilu”.

”Iespējams, jums ir gaiša žakete, kurai lieliski piestāvēs gaiši aksesuāri, ja gribat sasniegt monohromu rezultātu.

Lai ko arī teiktu, ka nav jāsaskaņo somas un apavu krāsu (un, protams, nevajag arī), bet dažkārt šī sinhronizācija sniedz koptēlam harmoniju un pabeigtības sajūtu, ja jums ir nepieciešams šis ”final” akords.

Balta soma (kā arī daudzas citas spilgtas krāsas) ir akcents, kas izceļ tērpu kopumā un vizuāli strukturē augumu. Manā gadījumā pie dzeltenas kleitas, piemēram, pasteļkrāsas soma rada izpludinātu koptēlu,” par to, kāpēc vērts izvēlēties gaišu somu, stāsta Maija.

Kā akcentē allaž labi ģērbtā sieviete, balta krāsa rada svinīguma sajūtu, tādēļ pat ikdienišķi vai sportiska stila apğērbi, saskaroties ar baltiem aksesuāriem ,,iemirdzas” absolūti citā gaismā.

”Respektīvi, jūs panākat stilistisku līdzsvaru, kur ikdiena vairs nav tik ikdienišķa, bet sportiskais nav tik pliekans,” skaidro Maija.

Kā vēl vienu lielisku izvēli, ja vēlies vasaras tēlu papildināt ar aksesuāriem, Maija nosauc ”Canotier” tipa cepures jeb pītas platmales.

”Sākotnēji šāda veida cepures bija gondoljēru un airētāju galvassega, lieki ir piebilst, ka 20.gadsimta vairākās desmitgadēs kanotjē cepures bija vīriešu garderobes elements.

Viena no drosmīgākajām dāmām, kura aizlienēja šo aksesuāru savam veidolam, protams, bija Koko Šanela, kura, nevēloties likt uz galvas pārspīlēta dizaina cepures, kas bija raksturīgas tā laika augstākajai sabiedrībai, izvēlējās atturīgo, dinamiski-maskulīno kanotjē.

Šodien šī stila cepures ir viens no universālākajiem risinājumiem, kas jūs izlutinās, jo piestāvēs tik daudziem vasaras tērpiem, ka negribēsies meklēt alternatīvu,” iesaka Maija.

Iedvesmojies no Maija stila izjūtas un gaumes! Smelies idejas viņas ”Instagram”!

2 komentāri