Komentāri
Vārda dienas gaviļnieks Mārtiņš Ruskis: Esmu viens no retajiem, kam patīk savs vārds
Foto: F64

Šodien – Mārtiņdiena! Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem Latvijā šodien vārda dienu svin 12 878 Mārtiņi. Viens no viņiem – dziedātājs, šobrīd TV3 šova Izklausies redzēts dalībnieks Mārtiņš Ruskis.

Portālam Skaties.lv/ Sievietei Mārtiņš atklāja, ka “bijis stāsts” par to, kāpēc mamma viņam devusi vārdu Mārtiņš, taču viņam piemirsies. Ģimenē visiem brāļiem ir latviski vārdi – Kārlis, Pēteris, Andrejs un Mārtiņš. Šodienas gaviļnieks atzīst, ka viņš ir viens no retajiem, kuram ļoti patīk savs vārds, un viņš labi ar to “sadzīvo”.

Foto

Mārtiņš stāsta, ka savu vārda dienu svin “kā kuro gadu”. Reizēm tā ir vienkārši vārda diena, reizēm – Mārtiņdiena ar dažādām tradīcijām. Ir kopā ar draugiem svinēti Mārtiņi, ejot ķekatās. Visbiežāk svinību vērienīgums ir atkarīgs, – vai sanāk savu laiku saplānot tā, ka var atļauties lielākas izdarības.

Viesus gan Mārtiņš nekad nav cienājis ar gaiļa cepeti, bet ar gluži ikdienišķiem cienastiem. Šogad Mārtiņam vārda diena paies mierīgi, jo plašām svinībām neatliek laika.

Portāls Skaties.lv/ Sievietei sirsnīgi sveic Mārtiņu vārda dienā un gaida svētdien atkal tikšanos ar viņu TV3 šovā Izklausies redzēts!

Foto

Lasi vēl