“Vajadzēja “tikai” piedzemdēt, lai justos komfortabli savā ķermenī.” Rūta Dvinska trīs mēnešus pēc dzemdībām lieliskā formā

3 komentāri
“Vajadzēja “tikai” piedzemdēt, lai justos komfortabli savā ķermenī.” Rūta Dvinska trīs mēnešus pēc dzemdībām lieliskā formā
instagram.com/rutadvinska/

Ar iedvesmojošiem kadriem no ģimenes atpūtas siltajās zemēs sociālajos tīklos padalījusies ”LNT Brokastu” reportiere un laika ziņu moderatore Rūta Dvinska. Fotogrāfijas guvušas atzinību jauno māmiņu vidū, kuras nebeidz apbrīnot Rūtas lielisko formu un uzdrīkstēšanos tālo ceļojumu neliegt savai trīs mēnešus vecajai atvasei.

Šogad valsts svētkus Dvinsku ģimene nolēmusi pavadīt ārpus Latvijas – kopš pagājušās nedēļas Rūta un Kaspars bauda atvaļinājumu saulainajās Kanāriju salās.

Turklāt ģimene atpūtu bauda pilnā sastāvā. Pirmajā lielajā ceļojumā devusies arī abu pirmdzimtā Grieta. Kā akcentē Rūta, ceļošana kopā ar mazulīti jau izraisījusi atkarību.

Tāpat LNT ētera personības draugu un sekotāju vidū bez uzmanības nav palicis sievietes lieliskais izskats. Un te Rūta nākusi klajā ar iedvesmas pilnu atziņu.

”Cik kritiski es būtu skatījusies uz līdzīgu foto pirms gada. Tas par lielu, tie par mazu, tās par īsu utt. Tagad?! Tagad liekas, džīzas, Rūta, ar Tevi viss ir kārtībā. Vajadzēja “tikai” piedzemdēt, lai justos komfortabli savā ķermenī,” Lāčplēša dienā savus ”Instagram” sekotājus ar foto, kurā attēlota peldkostīmā, iepriecināja ētera seja.

Kā iepriekš Rūta akcentējusi, mazulītes audzināšanā lieli palīgi ir Grietas vecvecāki. Izņēmums nav arī ceļojums uz Kanāriju salām.

”Grietai ir ārprātīgi paveicies ar omi, un opi un, ja viņi nebūtu te ar mums, mūsu ceļojums nebūtu uz pusi tik izdevies,” Rūta priecājas par neizmērojamo vecāku atbalstu.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Daiga no Liepājas
  +4 +3 -1

  Daiga no Liepājas

  Šobrīd ar saviem 1,5 gadu vecajiem dvīņu puikām valsti neesam pametuši. Gaidu, kad izaugsim. :) Tas ko paveikusi Rūtiņa šķiet varoņdarbs.
 • Henriete Petrovska
  0 0 0

  Henriete Petrovska

  piedzemdēt, nu ak dievs, kas tā par vārdu izvēli!!!
 • Ilona

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl