Vairo seksualitāti – gatavojies meklēt papardes ziedu

Komentāri

2. Paņēmiens Nr. 2

2/5

Paņēmiens Nr. 1

Foto: Dace Kiršpile, Flickr.com

Foto: Dace Kiršpile, Flickr.com

Naskāks prāts uz mīlēšanos Tev būs, ja dzersi dažādas augu valsts tējas. Tase kumelīšu un vībotņu tējas katru dienu – un stress būs prom. Aveņu lapu tēja pamodinās snaudošo libido. Ja ēdienkartē bieži iekļauj eksotisko avokado, tajā esošais E vitamīns arī dara brīnumus. Libido spēj uzmundrināt arī žeņšeņs, kanēlis, lakrica, ingvers u.c. asinsriti uzlabojoši ārstniecības augi.

2. Paņēmiens Nr. 2

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl