1 komentārs
Vaikule, Kukule un Zīvere – šovā Izklausies redzēts visvairāk atdarinātās latviešu dīvas
Foto: publicitātes foto

Vakar šovs Izklausies redzēts norisinājās uz patriotiskas nots, jo raidījumā “piedalījās” pavisam trīs latviešu estrādes zvaigznes. Turklāt uzvaru plūca arī latviešu estrādes mākslinieks – Arnolds Liniņš jeb viņa atdarinātājs Mārtiņš Ruskis. Žūrijas vērtējuma augšgalā tāpat atradās Mirdza Zīvere jeb Ieva Sutugova un Aija Kukule jeb Jana Key. Veroties šova Izklausies redzēts vēsturē, Skaties.lv/ Sievietei nolēma apkopot visas latviešu estrādes mākslinieces, kuras atveidotas uz šova skatuves. 

Lai arī mēs nevaram sūdzēties par savu dziedātāju trūkumu, šova Izklausies redzēts dalībnieku izvēle ir atkārtojusies. TV3 skatītājiem ir bijusi iespēja tikties ar Margaritu Vilcāni, ko 2. sezonā atveidoja Annija Putniņa un dziedātāju Sandru 1. sezonas finālista Riharda Lepera izpildījumā. Bērnības pasaulē mūs aizveda Vera Singajevska, ko pārliecinoši atdarināja šova 2.sezonas fināliste Elza Rozentāle.

Taču ir mākslinieces, kuras uz atdarināšanas šova skatuves “pabijušas” divkārt. Dīvu Laimu Vaikuli 1. sezonā atdarināja Liene Greifāne, bet šosezon – Mārtiņš Ruskis.

laima

Mirdzas Zīveres, pēc žūrijas eksperta Jāņa Šipkēvica domām, neatkārtojamo balss tembru ar labām sekmēm atdarinājušas Olga Rajecka un Ieva Sutugova.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Mirdzas skatuves kolēģes Aijas Kukules tēlā ar pārsteidzošu līdzību iemiesojās Elza Rozentāle un Jana Key.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Neoficiāli vēl viena latviešu māksliniece ir “līdere”. Olgas Rajeckas tēls atnesa Rūtai Dūdumai uzvaru vienā no 3.sezonas raidījumiem, bet 1.sezonas Izklausies redzēts fināla raidījumā viesmākslinieks Guntis Veits arī dziedāja un dejoja kā visu iemīļotā Oldzīte.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Jāteic gan, ka atdarinātie latviešu estrādes mākslinieki tikai divas reizes ir atnesuši uzvaras viņu atveidotājiem, turklāt tas noticis tikai šova 3. sezonā – Rūtai Dūdumai un Mārtiņam Ruskim.

Foto

TOP komentāri

  • beka
    0 0 0

    beka

    pēc M.Zīveres neizskatījās neviena, vakardienas atveidotā Zīvere bija kā parodija, nepatīkami bija skatīties, tiešām nesaprotu kam tur tā bezzobaina, negodīgā nekompetentā žurija?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl