Vai zināji? Ko nedrīkst ēst, ja slimo

Komentāri

2. Svaigi augļi un dārzeņi

2/9

Rieksti

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Nenoliedzami, ļoti vērtīga dabas velte, tomēr ne slimības laikā. Tik sātīga maltīte saslimušam organismam nav nepieciešama. Turklāt riekstos ir daudz tauku, kas grūti uzsūcas. Kā arī vairākām riekstu šķirnēm virsējā kārta var sekmēt iekaisumu un sausumu kaklā. Tādēļ augšējo elpceļu saslimšanas gadījumā riekstus nav ieteicams lietot uzturā. 

2. Svaigi augļi un dārzeņi

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl