Vai zināji, ka populārākais līgavas vārds ir Evita, līgavaiņiem – Kaspars un Jānis

Komentāri
Vai zināji, ka populārākais līgavas vārds ir Evita, līgavaiņiem – Kaspars un Jānis

Uz precēšanos gaisa balonā līgavu vidū visnaskākās ir Evitas, bet līgavaiņu konkurencē populārākais vārds ir Jānis un Kaspars. Katrs no šiem vārdiem Ginesa rekorda kāzās būs pārstāvēts ar četriem preciniekiem.

Ginesa rekorda kāzās ”Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits”, kas jau nākamajā nedēļā tiks uzstādīts Jēkabpilī, ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, līgavu vidū visvairāk piesauktais vārds būs Evita. Kopumā gaisa balonā precēsies četras šī vārda īpašnieces. Bet ar divām līgavām Ginesa rekorda kāzās būs pārstāvēti vārdi  Olga, Evija, Lāsma, Baiba, Kristiāna, Kristīne un Inese. Kopumā kāzās izskanēs 41 atšķirīgs līgavas vārds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Latgales pāris

Savukārt līgavaiņu vidū unikālo vārdu īpatsvars ir stipri mazāks. Kopumā Ginesa rekorda kāzās izskanēs 34 dažādi līgavaiņu vārdi, kuru vidū populārākais ir Kaspars un Jānis – katru no šiem vārdiem kāzās pārstāvēs četri jaunie vīri. Ar trijiem līgavaiņiem Ginesa rekorda kāzās lidojumā gaisa balonā, būs pārstāvēts vārds Artūrs, bet nākamais populārākais vārds ar diviem līgavaiņiem, ir Antons, Aivars, Armands, Matīss, Mārtiņš, Andrejs un Ingus.

Foto: pāris ar vienu dzimšanas dienu


50 pāru vidū gan nav neviens, kur atkārtotos populārāko vārdu – Evita un Kaspars vai Jānis kombinācija. Līgavaiņu vidū nav arī neviena Artūra, kas par līgavu būtu izvēlējies Evitu. Līgavas ar šajās kāzās populāro vārdu Evita, lidojuma laikā Gaisa balonā savu ”Jā” vārdu sacīs izredzētajiem ar vārdiem Ingus, Rims un Dmitrijs.

Jau ziņots, ka oficiāls Ginesa rekords ”Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits”, tiks uzstādīts Svētā Valentīna dienā – 14. februārī ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016. Festivāls Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados risināsies jau nākamnedēļ no 11. līdz 14. februārim. Festivālu rīko biedrība Sky Amazons.

Lasi vēl