Komentāri
Vai zināji, ka lūpu krāsām pievieno zivju zvīņas? Uzzini interesantus faktus par ”lūpenēm”

Jau tūkstošiem gadu gan sievietes, gan vīrieši savu seju izgrezno ar kosmētikas palīdzību. Par laimi šīs tradīcijas nav pazudušas un arī mūsdienās redzam veikalos plašu kosmētikas piedāvājumu klāstu.

Lūpu krāsas ir viens no kosmētikas elementiem, kas spēj izcelt ne tikai tavas acis, bet arī bālo un nogurušo seju padarīt spožāku un skaistāku. Uz pasaules ir ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, kuri ir iecienījuši savā ikdienā lietot šo kosmētikas produktu, varbūt ne gluži sarkanā toņa lūpu krāsas, bet caurspīdīgā balzāma gan.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien piedāvājam tev apskatīt interesantus faktus par lūpu krasām, kurus, tu iespējams, vēl nezināji. Tevi noteikti varētu aizraut fakts, ka viena lūpu krasa maksā pat 62 tūkstošus dolāru, bet kāpēc tā ir tik dārga. Skaties pievienotajā foto galerijā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl