Komentāri
Vai zināji, ka joki par blondīnēm radās, iespējams, pirms 250 gadiem? Uzzini faktus par blondīnēm!

Kurai gan blondīnei nav nācies klausīties pārmetumos: Ak, tu blondīne, vai tu taču neko nesaproti. Šodien pieliksim tam punktu. Apskatīsim interesantus faktus par blondo matu krāsu.

Stereotipi par blondīnēm ir radušies jau ļoti sen, iedomājies, jau pirms 250 gadiem, iespējams, cilvēki jokoja par blondu matu īpašniecēm. Cik gan bieži nav dzirdēti salīdzinājumu, ka brunetes vai blondīnes ir visskaistākās sievietes. Šodien piedāvājam tev ielūkoties faktos, kas parāda, ka blondīnes izrādās ir īpašas, un var ar to lepoties. Ja tu esi blondu matu īpašniece, tad ielūkojies foto galerijā un uzzini, par sevi ko jaunu! Nebaidies pastāstīt arī draudzenēm, cik blondīnes patiesībā ir īpašas un foršas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl