Vai zināji, ka dienā izkrīt līdz pat 100 matu

Komentāri
Vai zināji, ka dienā izkrīt līdz pat 100 matu
Foto: pixabay.com

Ziemā ir svarīgi parūpēties ne tikai par sauso ādu, bet arī par matiem. Šis ir tas gadalaiks, kad matu izšķiršana ir aktuāla tieši ziemas periodā. Lai arī mums var šķist, ka mati krīt lielām straumēm, tā nebūt nav.

Atsaucoties uz doktoru Hadleju Kingu (sertificēts dermatologs), tas ir pilnīgi normāli, ka skatoties uz matu augšas ciklu, mums dienā var izkrist no 50 – 100 matiem, un vēsajā laikā matu izkrišana sievietēm ir normāla parādība. Neskatoties uz to, kādu ietekmi ziemas periods var atstāt uz mūsu kopējo veselību, ir nepieciešams pievērst lielāku uzmanību, ja sāk rasties aizdomas par pārāk lielu matu izšķiršanu, kas var norādīt uz dziļākām veselības problēmām. Ja dienā tev izkrīt vairāk kā simts matu, tad šo stāvokli sauc par telogen effluvium jeb mati izkrīt pastiprināti. Šis sindroms var izpausties no pārlieku liela stresa, ķirurģiskas iejaukšanās un dažādām citām slimībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl