Vai zaļacainās tiešām ir raganas? Ko acu krāsa stāsta par tavu personību

Pievienot komentāru
Vai zaļacainās tiešām ir raganas? Ko acu krāsa stāsta par tavu personību
Foto: freeimages.com

Tēlaini runājot, acis ir mūsu dvēseles spogulis. Arī to krāsa var daudz atklāt un pastāstīt par tavu personību. Piemēram, skotu zinātnieks Entonijs Fallons uzskata: “Mūsu acis ir tik cieši saistītas ar smadzenēm, ka droši var teikt, ka tā ir vienīgā smadzeņu daļa, ko var redzēt no ārpuses”.

Satiekoties un sasveicinoties ar kādu cilvēku, parasti skatāmies viņam acīs. Ja neko daudz par savu sarunu biedru vēl nezini, ievēro viņa acu krāsu! Protams, ne visu, bet ļoti daudz tā tev pateiks priekšā, ar ko tu šobrīd tērzē.

Brūnas acis

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Brūnacainie ir dzimuši līderi. Lai arī reizēm paši par sevi nedaudz šaubās, viņi vienmēr izskatās spēcīgi, aizrautīgi un kaislīgi. Brūnas acis ir inteliģences pazīme. Jo acīm tumšāks apvalks, jo vairāk cilvēka organismā ir melanīna, kas liek smadzenēm darboties ātrāk.

Zilas acis

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Zilu acu īpašnieki parasti ir pieklājīgi un taktiski. Taču nevar teikt, ka daba būtu lutinājusi viņus ar ļoti spēcīgu intelektu, bet tas nenozīmē, ka neattīsta to paši. Zilacainie un zilacainās ir apveltīti ar lielu fizisku un dvēselisku spēku. Šī īpašība viņiem ļauj vieglāk paciest sāpes, alkohola iedarbību un sniegt ļoti daudz enerģijas citiem.

Pelēkas acis

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Pelēkas acis – viens no zilas acu krāsas paveidiem. Cilvēki ar tumši pelēku acu krāsu ir ļoti grūti ”atšifrējami”. Viņi var būt gan līdzsvaroti, gan arī ar ārkārtīgi pretrunīgu raksturu. Ja satiec cilvēku ar gaiši pelēkām acīm, nesteidzies! Viņš noteikti uzreiz tev neatklāsies. Ja spēsi ar viņu atrast kopīgu valodu, vari rēķināties ar ļoti stabilām, uzticamām ilgtermiņa attiecībām.

Zaļas acis

Foto; pixabay.com

Foto; pixabay.com

Cilvēki ar zaļām acīm senatnē tika uzskatīti par raganām un burvjiem. Patiešām, viņos ir kaut kas mistisks. Saskaņā ar pētījumiem zaļas acu krāsas īpašniekiem vienlīdz daudz piemīt brūnacaino aizrautība un zilacaino spēks. Šie cilvēki ir jautri, radoši un harmoniski.

Lasi vēl