Komentāri

Lai arī nedaudz, tomēr seriāla Viņas melo labāk veidotāji sniedz skatītājiem gandarījumu par to, ka ļaunie varoņi saņem pēc nopelniem. Melnais princis Māris, vienā no pagājušās nedēļas sērijām, no Marijas pamatīgi, tautas valodā runājot, “atrāvās pa olām”. Skaties.lv/Sievietei skaidro, vai spēriens pa kājstarpi ir tikai filmu varoņu iecienīts pašaizsardzības līdzeklis. Varbūt arī tu negaidītā un bīstamā situācijā vari pret uzbrucēju izmantot veco, labo metodi, un viņš pārvērtīsies par nelaimes čupiņu tāpat kā Māris.

Marijas spērienam bija spēks. Galu galā, viņai ir cietuma rūdījums. Smukulītis mocījās ilgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cīņas sporta veidu treneris Jānis Pavlovičs atzīst, ka spēriens pa debesu zvaniem ir netrenētu cilvēku pirmais ”salmiņš”, pie kura ķerties, ja nonāk situācijā, kurā jāaizsargājas. Īpaši sievietēm. Taču tas nebūt nav pats efektīvākais un drošākais, jo no tā ir viegli aizsargāties. Šo paņēmienu var izmantot tad, ja vīrietis negaida no upura pretreakciju, un abi atrodas ļoti tuvā distancē viens no otra. Jāņem vērā, kāds ir uzbrukums, jo sekas var būt neatgriezeniskas. Ja tas ir sadzīvisks konflikts starp dzīves draugiem, un dusmu uzplūdā daiļā dzimuma būtne nolemj nesaskaņas izbeigt ar spērienu savai otrajai pusītei pa jutīgo vietu, tad tie var būt neatgriezeniski miesas bojājumi un vīrietis var zaudēt dzimumspēju. Māra mokas, kas beidzās ar ledus paciņu uz svarīgajiem orgāniem, seriālā bija adekvātas, jo šāds sitiens ļoti spēcīgi atgādina par sevi vismaz piecas minūtes. Vienīgi spērieniem jābūt trim, četriem pēc kārtas, lai efekts būtu tāds kā seriālā. Protams, ja spēriens ir ļoti ass, spēcīgs un precīzs, tad pietiek ar vienu. Skaties un mācies!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl