Vai vēlies, lai tavam vīrietim ir laba spermas kvalitāte? Izvēlies viņam pareizās apakšbikses

0 Komentāru
Vai vēlies, lai tavam vīrietim ir laba spermas kvalitāte? Izvēlies viņam pareizās apakšbikses
FOTO: Sunpal 2012, Flickr.com

Urologs Dainis Ģīlis jau 20 gadus iesaka saviem pacientiem izvēlēties brīvu, nevis apspīlētu apakšveļu. Pie iespējamās neauglības nav vainojami konkrēti apakšveļas modeļi, bet temperatūra, kādā atrodas vīrieša dārgākais orgāns. 

Ne velti vīriešiem oliņas ir izliktas ārā no ķermeņa, jo šajā orgānā temperatūrai ir jābūt par diviem grādiem zemākai nekā vēderā. Ja šīs temperatūras režīms tiek pārkāpts, tad notiek atgriezeniskas izmaiņas, un spermas kvalitāte krītas.
Svarīgi izvēlēties ne tikai saudzējošo apakšveļas modeli, bet arī elpojošu un dabīgu materiālu. Naktī vīrietim ir ieteicams gulēt kailam. Vīrietim nevajadzētu klēpī turēt portatīvo datoru un ilgstoši vadīt automašīnu. Secinājums, – pastāv vairākas riska profesijas, kuras pārstāvjiem īpaši jāuzmanās no pārāk siltas temperatūras biksēs.

FOTO

Bez Tabu korespondente Baiba Runce pārliecinās, ka “visveselīgāko” vīriešu apakšbikšu modeli bokseršortus vairākos veikalos nemaz netirgo. Turklāt arī pieprasījums pēc tiem ir ļoti neliels. Centrāltirgū pārdevējas piedāvā bokseršortus tikai tad, ja tiek meklēta dāvana tētim vai opim. Negribīgi, bet Baiba nonāk pie secinājuma, ka vainīgas “neveselīgo” apakšbikšu izvēlē ir sievietes, jo kāpēc gan lai būtu piedāvājums bez pieprasījuma.

Skaties video

0 Komentāru