Komentāri

Urologs Dainis Ģīlis jau 20 gadus iesaka saviem pacientiem izvēlēties brīvu, nevis apspīlētu apakšveļu. Pie iespējamās neauglības nav vainojami konkrēti apakšveļas modeļi, bet temperatūra, kādā atrodas vīrieša dārgākais orgāns. 

Ne velti vīriešiem oliņas ir izliktas ārā no ķermeņa, jo šajā orgānā temperatūrai ir jābūt par diviem grādiem zemākai nekā vēderā. Ja šīs temperatūras režīms tiek pārkāpts, tad notiek atgriezeniskas izmaiņas, un spermas kvalitāte krītas.
Svarīgi izvēlēties ne tikai saudzējošo apakšveļas modeli, bet arī elpojošu un dabīgu materiālu. Naktī vīrietim ir ieteicams gulēt kailam. Vīrietim nevajadzētu klēpī turēt portatīvo datoru un ilgstoši vadīt automašīnu. Secinājums, – pastāv vairākas riska profesijas, kuras pārstāvjiem īpaši jāuzmanās no pārāk siltas temperatūras biksēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Bez Tabu korespondente Baiba Runce pārliecinās, ka “visveselīgāko” vīriešu apakšbikšu modeli bokseršortus vairākos veikalos nemaz netirgo. Turklāt arī pieprasījums pēc tiem ir ļoti neliels. Centrāltirgū pārdevējas piedāvā bokseršortus tikai tad, ja tiek meklēta dāvana tētim vai opim. Negribīgi, bet Baiba nonāk pie secinājuma, ka vainīgas “neveselīgo” apakšbikšu izvēlē ir sievietes, jo kāpēc gan lai būtu piedāvājums bez pieprasījuma.

Skaties video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl