Vai tiešām vēlies? Fakti par pirkstu tetovējumiem

Komentāri
Vai tiešām vēlies? Fakti par pirkstu tetovējumiem

Tetovējumi uz pirkstiem ir jauki, nelieli, bet tie var sagādāt daudz nepatīkamu izaicinājumu. Cilvēki šos tetovējumus izvēlas tetovēt kā mīlestības un saistības simbolu, jo tiek asociēti ar laulības gredzenu.

Tetovēšanas process ir īpaši sāpīgs. Tavi pirksti ir jutīga vieta tetovējumam tā iemesla dēļ, ka tur ir kauls. Ja esi gatava tetovēt ko simbolisku, tad sāpes ir daļa simboliskā momenta.

Tie izdziest. Rokas mazgājam un kopjam daudz vairāk par citām ķermeņa daļām. Turklāt tetovēšanas process ir jāveic īpaši rūpīgi, jo krāsas nav tik izteiktas un līnijas var būt nedaudz izkropļotas.

Rokas ir redzamas visu laiku. Ja tetovējumu uz ribām vai rokas var aizklāt ar apģērbu, tad tetovējumi uz roku pirkstiem ir redzami visiem. Iespējams, tavā darbavietā šis nebūs pareizākais tetovēšanas lēmums.

Tomēr atceries, – tetovējumi ir par unikalitāti. Ja vēlies izdaiļot sevi, tad smelies kādu no šīm idejām!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl