Komentāri
Vai tiešām TIK vienkārši? Viena lieta, ko laimīgie dara katru dienu

Lai arī mūsdienās šķiet, ka vieglāk visu izmest, nekā salabot, ir arī laimīgi pāri, kas kopā nodzīvo 10, 20 un 50 gadus. Kas viņus visus vieno? Pavisam vienkārši! Noskaidrota viena lieta, ko dari laimīgi pāri.

Bez tā, ka svarīgi viens otram ir paust savas jūtas un vajadzības, kā arī būt godīgiem vienam pret otru – visi laimīgie pāri atzīst, ka mīlestības pamatā ir viena vienīga lieta – komunikācija. Tieši tā, atklātas sarunas. Un svarīgi ir ne vien pašam runāt, bet ieklausīties partnerī, jo attiecības veido divi cilvēki. Dzīvojot tehnoloģiju laikmetā, šķiet, ka daudzi ir piemirsuši, ka labākās sarunas rodas aci pret aci, un ilgtermiņa attiecības būs lemtas izdzīvošanai vien tad, ja abi partneri par savām sajūtas runās viens ar otru, nevis noklusēs vai, sliktākajā gadījumā, publicēs kādā sociālajā tīklā. Tieši tik vienkārši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl