Vai tiešām? Kortnija Kardašjana atgriežas pie mīļotā, kurš mīl iedzert?

Komentāri
Vai tiešām? Kortnija Kardašjana atgriežas pie mīļotā, kurš mīl iedzert?

Kortnijas Kardašjanas un Skota Disika attiecības ir bijušas visas pasaules mediju uzmanības centrā. Abu slavenību attiecības ilga deviņus gadus, kad Kortnija, pagājušajā gadā nolēma tās izbeigt un šķirties no mīļotā, viņa dzīvesveida dēļ.

Televīzijas zvaigznes Kortnijas Kardašjanas attiecības ar Skotu Disiku, iespējams, sāk piedzīvot atdzimšanu. Tiek baumots, ka abi mīlnieki pēdējā laikā ne tikai bieži vien pavada laiku kopā ar bērniem, bet arī divientulībā. Pārim pietuvināta persona apgalvo, ka viņi ir laimīgi un saticīgi un vēlas, lai attiecības izdotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu attiecības ir bijušas vētrainas. Skots Disiks ir bijis liels ballīšu ”zvērs” un mīlējis iedzert alkoholu, par ko nebija apmierināta viņa otrā pusīte Kortnija, kura viņa alkohola depresiju pārdzīvoja būdama stāvoklī. Arī neskaitāmās baumas par Skota sānsoļiem pagājušo gadu ņēma virsroku, un Kortnija šķīrās no mīļotā. Vai tiešām pāris ir kopā, šādas ziņas nav apstiprinātas, atliek vienīgi gaidīt!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl