Vai tiešām Keita mīl ne tikai princeses Diānas dēlu, bet arī viņas diadēmu

Komentāri
Vai tiešām Keita mīl ne tikai princeses Diānas dēlu, bet arī viņas diadēmu

Dodoties uz diplomātisko uzņemšanu Bekingemas pilī, Kembridžas hercogiene bija redzama Velsas princeses Diānas mīļākajā diadēmā. 

Keitas Midltones stils vienmēr ir ticis apbrīnots, bet šoreiz Keita mūs pārsteidz ar ko patiešām pasakainu un karalisku, hercogienes galvu rotā Velsas princeses Diānas mīļākā diadēma, kas tiek dēvēta par lover`s knot tiara. Šī ir tikai ceturtā reize, kad hercogiene sabiedrībā parādās ar princeses Diānas mīļāko diadēmu. Pēdējo reizi Keitas galvu šī diadēma rotāja oktobrī, kad norisinājās Bekingemas pils valsts banketa atklāšanas balle. Šī lotosa ziedu stila diadēma tika dāvāta princesei Diānai tālajā 1981. gadā kā kāzu dāvana, kuru pasniedza pati Anglijas karaliene.
Dimanta pērļu diadēmu izgatavoja 1914. gadā. Tai ir raksturīga franču ietekme ar neoklasikas elementiem. Diadēmu rotā 19 dimanta arkas, uz kurām mīlestības mezglā ir izvietotas baltās pērles. Diadēmas dizainere bija Anglijas karalienes vecmāmiņa – karaliene Mērija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl