4 komentāri
Vai tiešām Keita Midltone ir trešā bērniņa gaidībās?

Jau vairākas nedēļas lielāko daļu mediju pārņēmušas ziņas, ka Keita Midltone ir stāvoklī un gaida meitiņu, kuru saukšot par Diānu. Daži mediji pat apgalvo, ka Keita Midltone ir ceturtajā mēnesī. Bet – vai tā ir patiesība, vai tomēr baumas?

Pašlaik izskanējušām baumām par Kembridžas hercogienes grūtniecību nav apstiprinājuma. Šādu faktu nav apstiprinājusi nedz pati ģimene, nedz arī karaliskās ģimenes oficiālie pārstāvji. Jāsaka gan, ja tiešām Keita Midltone būtu stāvoklī, to noteikti apstiprinātu pils, un, visticamāk, ka hercogienes vīrs princis Viljams diezin vai ļautu savai sievai grūtniecei doties ārvalstu vizītē uz Nīderlandi, kas notika šomēnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mums atliek vien gaidīt oficiālu paziņojumu no karaliskās ģimenes pārstāvjiem, bet, atceroties iepriekš izskanējušās baumas par Keitas grūtniecību, tās tomēr apstiprinājās gan tad, kad viņa gaidīja princi Džordžu, gan arī jaunāko atvasi princesi Šarloti. Kā tu domā, vai Keita tiešām ir trešā bērniņa gaidībās?

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl