Vai tiešām?! Atklāts, ka pusdienošana vīrieša sabiedrībā labvēlīgi ietekmē sievietes figūru

Pievienot komentāru
Vai tiešām?! Atklāts, ka pusdienošana vīrieša sabiedrībā labvēlīgi ietekmē sievietes figūru
Foto: freeimages.com

Dāmas, kuras vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem vai arī saglabāt slaidu figūru! Turpmāk vairs neieturiet maltīti vienas pašas vai arī sieviešu kompānijā! Tas var kaitēt jūsu labajam izskatam.

McMaster universitātē Kanādā ir veikts neparasts pētījums, kurā psiholoģe Meridita Junga ir nonākusi pie šāda secinājuma: vīrieša klātbūtne būtiski ietekmē sievietes ēdienkartes izvēli. Ilgstoši novērojot studentes trīs lielās augstskolās, kur ēdnīcās ir ļoti plašs ēdienu klāsts, Junga nonākusi pie secinājuma, ka tās daiļā dzimuma būtnes, kuras pusdieno vīrieša kompānijā, visticamāk, neapzināti, izvēlas daudz veselīgāku un daudzveidīgāku pārtiku, kurā ir maz kaloriju. Tur, kur pusdieno meiteņu kompānijas, uz galda ir daudz treknāks un vienveidīgāks ēdiens.

Turklāt psiholoģe ir novērojusi vēl vienu likumsakarību: jo vairāk vīriešu pie galda, jo mazāks kaloriju daudzums uz šķīvja ir viņu kompanjonēm.

Psiholoģe ir novērojusi arī stipro dzimumu un nonākusi pie secinājuma, ka vīriešu ēšanas paradumus neietekmē ne sieviešu klātbūtne, ne dāmu skaits, kuras kopā ar viņiem ietur maltīti.

Lasi vēl