2 komentāri

TV6 mēneša meitenes atlasē portāls “Skaties.lv” pārbaudīja ne vien dāmu atjautību, uzdodot dažādus āķīgus jautājumus, bet arī vēlējās noskaidrot, cik daudz viņas zina par pašu kanālu TV6 kā tādu.

Ja jau meitenes vēlas iekļūt televīzijā, tas nozīmē arī to, ka viņām ir jābūt vismaz nelielām priekšzināšanām par to, kas notiek vai ko rāda kanālā TV6.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nu portāls “Skaties.lv” sagatavoja 10 jautājumus par un ap kanālu TV6. Mēs vēlējamies lauzt visus stereotipus par to, ka meitenes un sports ir divas nesavienojamas lietas. Ņemot vērā to, ka TV6 koncentrējas tieši uz izklaidi, kā arī sportu un automašīnām – meitenes dažbrīd apjuka un diemžēl uz daudziem jautājumiem atbildēja nepareizi, bet bija arī vairākas “pērles”, par kurām varēsi pasmieties, noskatoties šo video!

Video

Foto: TV6 mēneša meitenes finālistes

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl