Vai sievieti var savaldzināt ar glāzi šampanieša?

Komentāri

Valentīna dienai tuvojoties, atskatījāmies uz seriāla Viņas melo labāk jaukākajiem un arī neveiklākajiem brīžiem.

Iespējams, viens no mīlētākajiem seriāla Viņas melo labāk pārīšiem Arvis un Kristīne ir šķīrušies un salabuši, bet, ja mīlestība tiešām eksistē, tad brīdī, kad abi ir šķirti, viņi spēs viens otru palaist vaļā un novēlēt laimi. Vai tiešām sieviešu valodā “varbūt” nozīmē “jā” un vai “citreiz” nozīmē “tagad”? Un vai sievietes sirdi var iekarot ar glāzi šampanieša? Noskaties Kristīnes reakciju uz Arvja seksīgo uzmācību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Kura no seriāla Viņas melo labāk varonēm piestāv Arvim - Kristīne vai Marija?

Rezultāti:
29%

Marija

71%

Kristīne

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl