Vai sieviete pie automašīnas stūres ir katastrofa? Analizē apetītlīgā skaistumkaraliene Viktorija

8 komentāri
Vai sieviete pie automašīnas stūres ir katastrofa? Analizē apetītlīgā skaistumkaraliene Viktorija
INSTAGRAM

Skaistumkaraliene, konkursa ”Miss Plus Size Universe” 2019.gada uzvarētāja Viktorija Brovuna aizdomājas par to, kāpēc vīriešos negatīvas emocijas izraisa sieviete pie automašīnas stūres. Skaistule analizē sieviešu un vīriešu braukšanas paradumus.

Viktorija pie automašīnas stūres ir jau nepilnus trīspadsmit gadus. Liekot tiesības viņa bijusi stāvoklī – devītajā grūtniecības mēnesī.

Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna nesaprot sievietes, kuras mājās staigā treniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem

Divas dienas pēc tiesību iegūšanas piedzimusi arī meita. Pēc skaistumkaralienes domām, tas tikai parāda, ka viņa nepadodas un dara visu, lai sasniegtu iecerēto.

Dzīves laikā Viktorija ir braukusi ar dažādām automašīnām – ekonomiskām, lētām un ”Lux” klases. Šobrīd uzņēmēja var lepoties, ka pa lielceļiem traucas ar ”Range Rover” zīmola automašīnu.

”Uz ceļa vairāk negāciju saņemu, braucot ar ”Lux” klases automašīnām. Nezinu, iespējams, tas vīriešos rada mazvērtības kompleksu, daudzi uzskata, ka sieviete pati nevar nopelnīt tādam autiņam. Esmu saņēmusi rupjus izteicienus, mani tas neuztrauc, apzinos, katrs vērtē situācijas un cilvēkus pēc savas pieredzes,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Viktorija smejoties saka, ka papildus negācijas rada fakts, ka viņa ir blondīne.

Maskavā latviešu skaistumkaralienei Viktorijai Brovunai piedāvāts nopirkt uzvaru konkursā

Skaistumkaraliene paziņo, ja daudzi to vēl nav sapratuši, tad matu krāsa nekādā veidā neietekmē braukšanas prasmes.

Par sievietēm un automašīnām Viktorija sākusi aizdomāties pēc pāris reizēm pasažiera krēslā, vērojot vīra braukšanu. Ja kāda automašīna braukusi par lēnu, traucējusi, neparādījusi pagriezienus un beigās izrādījies, ka pie stūres ir sieviete vīrs vienmēr teicis, ka viss skaidrs – sieviete pie stūres.

”Pasaule ir mainījusies. Sievietes ieņem augstus amatus un spēj vadīt automašīnas. Padomju laikos daudz dāmu vadīja arī tramvajus, trolejbusus. Tas nenozīmē, ka viņas bija vīrišķīgas, bet gluži vienkārši stresa noturīgākas,” tā Viktorija.

Viktorija uzskata, ka sieviete pie stūres ir prātīgāka. Uzņēmēja domā, ka tas tāpēc, ka vīrieši pēc dabas vairāk riskē un uzdrošinās. Dāmas vairāk domā, kā ir pareizi, kā nepareizi, tas atspoguļojas arī uz ceļa.

Skaistumkaraliene Viktorija sveic leģendāro Al Bano īpašā ģimenes notikumā

”Vīrieši ir tas dzimums, kas ne vienmēr ir pacietīgs. Sievietes brauc prātīgi, jo automašīnā bieži vien ir bērni. Vīriešus tas tracina, viņi sāk veikt asus manevrus, apdzīšanas, bremzēšanas, veicinot sadursmes,” tā Viktorija.

Skaistule stāsta, ka reiz apdzinusi kungu, pie luksofora vīrietis izkāpis no automašīnas, piegājis pie viņas spēkrata un sācis sist pa logiem, draudēt. Viss tikai tāpēc, ka bija ievainots vīrieša ego.

Viktorija uzskata, ka šādi kungi tikai parāda, ka ir emocionāli nestabili un nav īpaši gudri, ja sāk “mērīties ar krāniņiem” ar sievieti.

”Ir labi audzināti vīrieši, kuri pieļauj, ka sieviete ir spēcīgāka un gudrāka, kuri atbalsta sievietes. Ja redz, ka dāma uz ceļa nokļuvusi nelaimē – apstāsies un palīdzēs,” skaidro Viktorija.

Uzņēmēja uzskata, ka uz ceļa parādās visas emocijas, problēmas, kas cilvēkam nāk līdzi no ikdienas dzīves, visu parāda agresīva vai mierīga braukšana.

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”

Skaistumkaraliene pie automašīnas stūres ir krāsojusi lūpas, lietojusi acu tušu, bet nekas no tā neatvirza viņas domas un uzmanību no pašas braukšanas.

”Aicinu vīriešus beigt psihot un aizvainot sievietes. Domāsim viens par otra drošību. Visi kļūdāmies, bet cilvēkiem vienmēr ir jāpaliek cilvēkiem,” nobeidz Viktorija.

Viktorija ar lepnumu paziņo, ka viņai nav neviens pārkāpuma punkts. To skaistule nesauc par veiksmes stāstu, bet gan liecina par to, ka viņa vienmēr cenšas ievērot likumu un noteikumus.

8 komentāri