Komentāri

Visbiežāk partnerus sievietes mainot Austrijā. Viņām intīmās attiecības dzīves laikā ir vidēji ar deviņiem vīriešiem. Taču visuzticīgākās ir vjetnamietes, vairumam no viņām visu mūžu ir tikai viens partneris. Kādi ir speciālistu uzskati – vai monogāmija mūsdienās pastāv, un – vai vispār ir iespējama.

Psiholoģe Dace Rolava un ginekoloģe Dace Matule piekrīt, ka audzināšanai ģimenē un vecāku piemēram ir liela loma, lai bērni savā dzīvē veidotu monogāmas attiecības, tomēr tas nav noteicošais faktors. Ginekoloģe savā praksē ir sastapusi ļoti maz pacientu, kurām ir bijis tikai viens seksuālais partneris, un sauc demokrātiju par vienu no laulības nestabilitātes iemesliem, jo monogāmija beidzas tur, kur ir atļauta šķiršanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Visjaunākie pētījumi liecina, – lai pāris nodzīvotu saskanīgā laulībā visu mūžu, ir jāsaskan t.s. ķīmijai jeb smaržas molekulas DNS. Pārim ir monogāmas un ilgstošas attiecības, ja sakrīt informācijas uztvere. Var būt audiālā tipa cilvēki un vizuālā tipa cilvēki. Ja izdodas satikt otru pusi ar tādu pašu pasaules uztveri, tad izredzes nodzīvot ar vienu partneri ir lielas.

Skaties video:

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl