Komentāri

Visbiežāk partnerus sievietes mainot Austrijā. Viņām intīmās attiecības dzīves laikā ir vidēji ar deviņiem vīriešiem. Taču visuzticīgākās ir vjetnamietes, vairumam no viņām visu mūžu ir tikai viens partneris. Kādi ir speciālistu uzskati – vai monogāmija mūsdienās pastāv, un – vai vispār ir iespējama.

Psiholoģe Dace Rolava un ginekoloģe Dace Matule piekrīt, ka audzināšanai ģimenē un vecāku piemēram ir liela loma, lai bērni savā dzīvē veidotu monogāmas attiecības, tomēr tas nav noteicošais faktors. Ginekoloģe savā praksē ir sastapusi ļoti maz pacientu, kurām ir bijis tikai viens seksuālais partneris, un sauc demokrātiju par vienu no laulības nestabilitātes iemesliem, jo monogāmija beidzas tur, kur ir atļauta šķiršanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Visjaunākie pētījumi liecina, – lai pāris nodzīvotu saskanīgā laulībā visu mūžu, ir jāsaskan t.s. ķīmijai jeb smaržas molekulas DNS. Pārim ir monogāmas un ilgstošas attiecības, ja sakrīt informācijas uztvere. Var būt audiālā tipa cilvēki un vizuālā tipa cilvēki. Ja izdodas satikt otru pusi ar tādu pašu pasaules uztveri, tad izredzes nodzīvot ar vienu partneri ir lielas.

Skaties video:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl