Komentāri
Vai Lopesa patiešām met aci uz jaunākiem? Satraucošas baumas par dziedātājas privāto dzīvi
Foto: Scanpix

Vai tiešām 2016. gads turpinās mūs pārsteigt? Publicējot savos “Instagram” kontos fotogrāfijas, kurās redzami reperis Dreiks (Drake) un dziedātāja Dženifera Lopesa, mīlīgi čubinoties uz dīvāna, pasaule vaicā – vai tiešām Holivudā ir jauns pāris?

Šā mēneša sākumā seksīgā dziedātāja Dženifera Lopesa, 47, un reperis Dreiks (Drake), 30, noliedza baumas par uzplaukušu mīlestību, sakot, ka vienkārši strādā pie jauna muzikāla projekta. Tāpat Dreiks piedalījies Lopesas koncerttūres “All I Have” šovos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lopesa dara visu nepareizi! Seksoloģe atklāj, kāpēc jāguļ ar vecāku ārzemnieku.

Iepriekš Lopesai bijušas ilglaicīgas attiecības ar dziedātāju Marku Antoniju. Dziedātāja audzina abu sešgadīgos dvīņus. Augustā seksīgā dziedātāja paziņoja, ka pārtraukusi attiecības ar 29 gadus veco dejotāju Kasperu Smārtu.
Savukārt reperis Dreiks nekad nav nedz apstiprinājis, nedz noliedzis savas attiecības ar dziedātāju Riannu (Rihanna), kaut gan par abiem runā jau septiņus gadus.

Ko piedzīvo sievietes, kuras tiekas ar vecākiem vīriešiem?

Vērīgākie “Instagram” lietotāji pamanījuši, ka pēc šo bilžu publicēšanas, karstasinīgā Rianna pārtraukusi sekot kā Lopesai, tā reperim Dreikam.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl