Komentāri
Vai Lopesa patiešām met aci uz jaunākiem? Satraucošas baumas par dziedātājas privāto dzīvi
Foto: Scanpix

Vai tiešām 2016. gads turpinās mūs pārsteigt? Publicējot savos “Instagram” kontos fotogrāfijas, kurās redzami reperis Dreiks (Drake) un dziedātāja Dženifera Lopesa, mīlīgi čubinoties uz dīvāna, pasaule vaicā – vai tiešām Holivudā ir jauns pāris?

Šā mēneša sākumā seksīgā dziedātāja Dženifera Lopesa, 47, un reperis Dreiks (Drake), 30, noliedza baumas par uzplaukušu mīlestību, sakot, ka vienkārši strādā pie jauna muzikāla projekta. Tāpat Dreiks piedalījies Lopesas koncerttūres “All I Have” šovos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lopesa dara visu nepareizi! Seksoloģe atklāj, kāpēc jāguļ ar vecāku ārzemnieku.

Iepriekš Lopesai bijušas ilglaicīgas attiecības ar dziedātāju Marku Antoniju. Dziedātāja audzina abu sešgadīgos dvīņus. Augustā seksīgā dziedātāja paziņoja, ka pārtraukusi attiecības ar 29 gadus veco dejotāju Kasperu Smārtu.
Savukārt reperis Dreiks nekad nav nedz apstiprinājis, nedz noliedzis savas attiecības ar dziedātāju Riannu (Rihanna), kaut gan par abiem runā jau septiņus gadus.

Ko piedzīvo sievietes, kuras tiekas ar vecākiem vīriešiem?

Vērīgākie “Instagram” lietotāji pamanījuši, ka pēc šo bilžu publicēšanas, karstasinīgā Rianna pārtraukusi sekot kā Lopesai, tā reperim Dreikam.

Foto

Lasi vēl