Komentāri
Vai Lopesa patiešām met aci uz jaunākiem? Satraucošas baumas par dziedātājas privāto dzīvi
Foto: Scanpix

Vai tiešām 2016. gads turpinās mūs pārsteigt? Publicējot savos “Instagram” kontos fotogrāfijas, kurās redzami reperis Dreiks (Drake) un dziedātāja Dženifera Lopesa, mīlīgi čubinoties uz dīvāna, pasaule vaicā – vai tiešām Holivudā ir jauns pāris?

Šā mēneša sākumā seksīgā dziedātāja Dženifera Lopesa, 47, un reperis Dreiks (Drake), 30, noliedza baumas par uzplaukušu mīlestību, sakot, ka vienkārši strādā pie jauna muzikāla projekta. Tāpat Dreiks piedalījies Lopesas koncerttūres “All I Have” šovos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lopesa dara visu nepareizi! Seksoloģe atklāj, kāpēc jāguļ ar vecāku ārzemnieku.

Iepriekš Lopesai bijušas ilglaicīgas attiecības ar dziedātāju Marku Antoniju. Dziedātāja audzina abu sešgadīgos dvīņus. Augustā seksīgā dziedātāja paziņoja, ka pārtraukusi attiecības ar 29 gadus veco dejotāju Kasperu Smārtu.
Savukārt reperis Dreiks nekad nav nedz apstiprinājis, nedz noliedzis savas attiecības ar dziedātāju Riannu (Rihanna), kaut gan par abiem runā jau septiņus gadus.

Ko piedzīvo sievietes, kuras tiekas ar vecākiem vīriešiem?

Vērīgākie “Instagram” lietotāji pamanījuši, ka pēc šo bilžu publicēšanas, karstasinīgā Rianna pārtraukusi sekot kā Lopesai, tā reperim Dreikam.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl