Komentāri
Vai drīkst nodarboties ar seksu, ja esi saaukstējusies vai slima ar gripu
FOTO: pixabay.com

Mēdz teikt, ka sekss ir labākais zāles pret galvassāpēm. Ar seksa palīdzību var nodzīt lieko svaru. Arī sāpes kritiskajās dienās mazina regulāra nodarbošanās ar seksu. Sekss palīdz pret depresiju un vēl un vēl… Izrādās, pastāv uzskats, ka ar seksu var ārstēt arī gripu un saaukstēšanos. Tā kā tieši tagad pienācis gadalaiks, kad ir iespēja ”saķert” gan iesnas, gan kakla sāpes, gan vīrusu, der uzzināt, vai sekss tiešām var izārstēt arī puņķus un klepu.

Sekss – vakcīna pret saaukstēšanos

Vairāki speciālisti uzskata, ka aktīvs sekss palielina organismā  imunitāti stimulējošas vielas. Tas ir imūnglobulīns A, kas pasargā organismu no dažādām elpošanas ceļu slimībām. Tādā veidā sekss saaukstēšanās pašā sākumā pastiprina slimnieka imunitāti un palīdz ātrāk tikt galā ar vīrusu vai saaukstēšanos
Tomēr ir jāņem vērā, ka seksa laikā tavi vīrusa baciļi var darīt ļaunu seksa partnerim. Pēc mīlēšanās viņam risks arī saslimt ar nelaimīgo vīrusu palielinās. Tāpēc, pirms meties mīlas rotaļās, lai aizdzītu savu slimību, izvērtē situāciju! Ja tā ir maza saaukstēšanās, tev noteikti nenāks par ļaunu nedaudz pasvīst. Organisms izstrādās endorfīnus ( laimes hormonus), un pēc tam tu iemigsi saldā miegā. Taču, ja tev ir gripa, tad karstasinīga mīlēšanās situāciju padarīs vēl sliktāku un sarežģīs atveseļošanās gaitu. Katrā ziņā, pirms klepojot un šņaukājoties, meties mīlas rotaļās, izvērtē savus spēkus, sajūtas un padomā par partneri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO. Interesanti, vai arī dzīvnieku pasaulē nododas mīlas rotaļām, ja viens no partneriem nejūtas labi?

 

Sekss saaukstēšanās laikā – plusi un mīnusi

Par

  • Nodarbošanās ar seksu palielina imunitāti, organisms labāk tiek galā ar slimību.
  • Seksa laikā elpošana kļūst intensīvāka un biežāka. Vieglas saaukstēšanās gadījumā sekss palīdz ventilēt plaušas.
  • Mīlēšanās laikā izstrādājas endorfīni, uzlabojas gan garastāvoklis, gan miega kvalitāte, gan organisma spēja pretoties slimībai.

Pret

  • Paaugstinās partnera saslimšanas risks. Tas ir bīstami gadījumos, ja saslimšana nav vienkārša saaukstēšanās, bet gan gripa vai cita vīrusa infekcija.
  • Fiziskas aktivitātes ( arī sekss) var būtiski ietekmēt atveseļošanās procesu. Īpaši, ja ir augsta temperatūra, nevajadzētu radīt papildus slodzi sirdij, muskuļiem. Slodze arī paaugstina asinsspiedienu.
  • Nodarbošanās ar seksu stipras saaukstēšanās gadījumā var paaugstināt temperatūru. Tādēļ pēc mīlēšanās slimnieks var justies vēl sliktāk.
  • Ja ir iesnas, klepus un galvassāpes, sekss patīkamu izjūtu vietā var radīt nepatīkamas. Šāds rezultāts automātiski izslēdz iespēju, ka sekss var palīdzēt atveseļoties.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl