Vai dari TO pareizi? Orālā seksa ieteikumi

Komentāri
Vai dari TO pareizi? Orālā seksa ieteikumi

Vai nu mēs baidāmies to darīt, vai arī vienkārši neprotam to darīt, bet pasaulē nav neviena veča, kas pēc tā nealkst. Orālais sekss, mīļās! Par viņa mantību šoreiz, un kā pareizi darīt visu, lai šis kļūtu par tavu mīļāko seksa veidu.

Priekšspēlei ir nozīme!

Sāc ar kaitināšanu. Neliela priekšspēle ar visām drēbēm mugurā būs labs iesākums. Liec lietā savas rokas un lēnām sāc izģērbt viņu, nevis otrādi. Svarīgi būs tavi pieskārieni viņam starp kājām gan ar pirkstiem, gan mēli. Kad esi gatava, varam sākt!

Mitruma pārbaude – “ček”!

Pārliecinies, vai tavā mutē ir pietiekami daudz siekalu, jo svarīgākais šajā procesā ir mitrums. Ja vēlies paspēlēties ar rokām, tad tām ir jābūt gana mitrām, lai orālā seksa prieki nebeidzas nesākušies.

Sāc visu lēnām un, pats galvenais, pati izbaudi procesu. Viņš dievina to, ko jūt un redz, tāpēc neaizmirsti par acu kontaktu!

D formas kustības

Iztēlojies, ka veido lielo D burtu – ej uz augšu, tad pa labi “ievelc” pusaplīti. Šajā procesā labākais ir tas, ka viņa loceklis nestāvēs uz vietas, bet tu ar savām alfabēta zināšanām liksi viņam kunkstēt aiz laimes. Ak, jā! Kunkstēšana! Liec viņam manīt, ka tu izbaudi to, ko dari un spēj kontrolēt situāciju. Protams, tādas frāzes kā “ak, tev ir tik liels” vai arī “man tik ļoti patīk tavs… (izvēlies apzīmējumu)” lieti noderēs.

Foto: mazajiem dzīves prieciņiem…

Neaizmirsti par sēkliniekiem

Kāpēc daudzas no mums uzskata, ka vīrieša jutīgā zona ir tikai viņa loceklis? Izlasi šeit, kurām zonām īpaši pievērst uzmanību. Viena no tām – sēklinieki. Ja vēl esi iesācēja, izmanto tikai rokas. Paspēlējies ar tiem, nebaidies no tā, ka viņam vai tev tas pirmajā brīdī šķiet dīvaini. Viņš aiz sajūsmas būs gar zemi (visticamāk jau ir). Tas liec lietā muti – mēģini tos it kā iesūkt un, kārtējo reizi, pārliecinies, vai mute ir gana slapja, lai uzņemtu vēl viesus. :)

NEKAD NEDARI ŠO

Nekad, nekad, nekad neizmanto zobus. Jā, viegls kodiens lūpā būs seksīgi, bet tur, lejā, tas nederēs. Atceries, ka svarīgas ir tavas lūpas un mēle, nekas vairāk. Protams, arī rokas. Ja tava vīrieša mantība patiesi neietilpst tavā mutē, tad orālā seksa laikā, ejot uz augšu un leju, pieliec klāt arī rokas, lai viss loceklis tiktu pilnībā apņemts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl