Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana jau divus gadus audzina dēlu Kristianu un sauc sevi par pilna laika mammu. Sociālajā tīklā ”Instagram” Sana atbild uz fanu jautājumiem par mātes lomu un turpmākajiem plāniem saistībā ar algotu darbu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • SDaRroll

  SDaRroll

  Interesanti,ka cilvēku nogāna par to ka laulībā ir radirs bērniņš.Ak vai,nu tas jau tikai lai noturētu vīrieti:)
  Uzskatu,ka mazulis ir nācis pasaulē,tava dzīve nepieder vairs tikai tev,Šo faktu aizmirst vīrieši!
 • Vii

  Vii

  Jautājums par Sanas karjeras plāniem ir vietā, jo patiesībā dārziņi ir paredzēti tam, lai vecāki varētu strādāt, nevis tāpēc, lai mammītei būtu vairāk laika sēdēt internetā.
 • S

  S

  Savá laiká sekoju lídz jauná talantígá sportista J. Timmas karjerai, lídz ar to arí gimenei.Jauka. Tagad bij. jaunais talants kluvis par naudas taisítáju, játeic gan, ka ar savu darbu, kas slavas un naudas péc izliek publikai apskatei pat savas gultas lietas.Nesmuki.Savá laiká jaunu meiteni staipíja sev lídz pat uz árzemém, bet, kad pieteicás mazais, mamma vairs nevaréja braukát lídzi, samekléja sev citu, vietéjo.Bédígákais ir tas, ka mums parasti, vismaz publiski, aprej sievieti.Ja paliek viena-nav laba, atrod otru pusi- izlaidusies. Bet 'vecis' vienmér labais.
  • mans viedoklis:

   mans viedoklis:

   Vai tad Timma to jauno meiču ar varu stiepa līdzi? Nu, diez vai. Gan jau, ka šī sajuta naudas smaku un pati skrēja šim pakaļ, kājstarpi pavērdama. Drošības pēc uzštancēts mazulis dod garantiju, ka nāks smuki alimenti. Nu, tagad šī meklē nākošo naudas maisu, kas to uzturēs.
 • Muļķje
 • bessīī

  bessīī

  Mans personīgais viedoklis -patiešām stulba sieviete. Neviens normāls vīrietis tādu nespētu izturēt! Sedakova viena uzaudzinājusi 3 bērnus, šī nespējīga pat 1 audzināt! Ir taču aukles, draudzenes, tuvinieki, kuriem sīko uzticēt! Bet, izrādās, ka Sana neko nespēj! Viņai gan pietiek laika sniegt debilas intervijas portāliem , sēdēt instagrammā un komentēt Timmas un Sedakovas attiecības!
  Nevajag taisīt bērnu, ja jāžēlojas par nenormālu pārpūli! Ar bērnu vīrieti nenoturēsi. Šis ir spilgts piemērs!
  • Jureks

   Jureks

   Tipiska latju golddigere. Lai cik smieklīgi neskanētu, mūsu jaunkundzēm skaitās varoņdarbs vakariņas uztaisīt. Tad viņas ir 3 dienas nogurušas un spēj atgūties tikai vismaz 5 bildēs sevi par to paslavējot instagrammā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!