Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu

7 komentāri
Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu
INSTAGRAM

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana jau divus gadus audzina dēlu Kristianu un sauc sevi par pilna laika mammu. Sociālajā tīklā ”Instagram” Sana atbild uz fanu jautājumiem par mātes lomu un turpmākajiem plāniem saistībā ar algotu darbu.

Atbalstītājiem Sana pastāsta, ka divus gadus bijusi pilnas slodzes mamma, kuras ikdiena bija pamperi, nekārtīga māja, ēst gatavošana, iešana pastaigās un veselā saprāta saglabāšana.

”Katrai otrajai sievietei, kuru pazīstu, ir implanti.” Sana Timma atklāti par krūšu palielināšanu

Foto no ballītes: Jāņa Timmas dēliņš Kristians nosvin otro dzimšanas dienu

Ikdienā sieviete bijusi kopā ar bērnu, vai laikā, kad mazulis gulējis diendusu, viņai izdevies apmeklēt sporta zāli. Viss tikai un vienīgi pateicoties omei, kura palīdzējusi pieskatīt mazuli.

Tieši tāpēc Sana valkājusi sportisku apģērbu un ēdusi to, ko pa ceļam varējusi iemest mutē.

Kristiana mamma domā, ka tas viss tā, jo ar dienas darbiem viņai vienai bija jātiek galā, mammām, kurām līdzās ir bērna tēvs ir daudz vieglāk atrast laiku sev.

”Tikai nupat palaidu mazo dārziņā. Līdz šim biju pilnas slodzes mamma. Kad pienāks laiks, es strādāšu, bet pirms tam domāju par sevis attīstību, pilnveidošanu un divgadnieka audzināšanu,” paziņo Sana.

Sana uzskata, ka cilvēki, kuri domā, ka būt mammai nav darbs – paši vēl nav kļuvuši par vecākiem, tāpēc nespēj saprast, cik daudz bērns spēj paņemt, gan fiziski, gan emocionāli.

Nu Kristians iet bērnudārzā, un Sana priecājas, ka viņai būs vairāk laika, lai padalītos ar savām interesēm un pieredzi sociālajos tīklos.

Foto: Kaspars Saulietis un Sana Timma bauda atpūtu Ventspilī

7 komentāri