Komentāri
Vai beidzot sākušas domāt at galvu? Viena no Kardašjanu-Dženeru klana dāmām “izdzēšas” no Instagram

Pagājušajā nedēļas nogalē daudziem Instagram lietotājiem par pārsteigumu atklājās, ka viena no Kardašjanu-Dženeru ģimenes dāmām izdzēsusi savu profilu šajā vietnē. Kura tā bija?

Izrādās, ka no Instagram izdzēsusies slavenā modele Kendala Dženere, kura pavisam nesen atzīmēja savu 21. dzimšanas dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc bruņotās laupīšanas Parīzē, kurā par gūstekni tika saņemta slavenā Kima Kardašjana, šī ģimene rūpīgāk pārdomā, ko publicēt sociālajos tīklos un cik daudz. Piemēram, pati Kima kopš oktobra sākuma neko nav ievietojusi savā Instagram kontā. Daudziem šķistu loģiski, ka slavenā sabiedrības dāma un realitātes šovu zvaigzne atgrieztos sociālajos tīklos ar vērienu, bet, kā izrādās, tas nemaz tik drīz nenotiks…

Vai par māsas neapdomīgo rīcību beidzot aizdomājusies arī Kendala Dženere? Starp citu, vasaras beigās Kendalu viņas pašas mājā pārsteidza kāds aizdomīgs tips, kurš izsekojis jauno un talantīgo modeli.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl