Vai atceries? Viņas reiz vadīja TV raidījumus un šovus!

Komentāri

Šobrīd čaklākie televīzijas skatītāji nekļūdīgi var nosaukt dažādu televīzijas pārraižu un šovu vadītājas: Baiba Sipeniece-Gavare, Jana Duļevska, Agnese Drunka, Kristīne Garklāva, Gundega Skudriņa, Evelīna Strazdiņa…Taču, vai atceries, ka raidījumu Bez Tabu savulaik ir vadījusi arī aktrise Rēzija Kalniņa? Turklāt viņa nebūt nav vienīgā, kura ikdienā mūs uzrunāja: Labvakar,mīļie televīzijas skatītāji! Lūk, viņas – sešas Latvijas sabiedrībā labi pazīstamas dāmas, kuras reiz izmēģinājušas roku televīzijas raidījumu vadītājas amatā.

Elita Veidemane

 

Žurnāliste un grāmatu autore Elita Veidemane pirms 16 gadiem vadīja TV3 raidījumu Patiešām Privāti, kurā tika stāstīts par Latvijas slavenību privāto dzīvi.

Video

Foto

Lelde Vikmane

f64_laima_kompliments_120419_034 (1)

Pēc Elitas Veidemanes raidījuma Patiešām Privāti vadītājas lomā iejutās aktrise Lelde Vikmane.

Aurēlija Anužīte

Foto:LETA

Foto:LETA

Raidījuma Bez Tabu pirmā vadītāja kopā ar Juri Šteinbergu bija aktrise Aurēlija Anužīte.

Video

Foto

Rēzija Kalniņa

Foto: f64

Foto: f64

Raidījuma Bez Tabu otro sezonu vadīja aktrise Rēzija Kalniņa.

Video

Foto

Agnese Zeltiņa

Pašu pirmo televīzijas svētdienas šovu celmlauzi Latvijā – Dejo ar zvaigzni – vadīja aktrise Agnese Zeltiņa kopā ar Valēriju Mironovu.

Foto

Iveta Feldmane

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Pēc spoža starta šovā Dejo ar zvaigzni uz šovbiznesu pārnāca kādreizējā tirdzniecības parka Alfa direktore Iveta Feldmane. Viņas pirmais vadītais TV šovs “Dziedi ar zvaigzni, ” bet viņas partneris  – Lauris Reiniks

Foto

 

Lasi vēl