Vai atceries bērnību? Skaties FOTO: Stārastes leģendārie zīmējumi

3 komentāri
Vai atceries bērnību? Skaties FOTO: Stārastes leģendārie zīmējumi
Foto: Skaties.lv

Šajās dienās aprit divi gadi, kopš mūžībā aizgāja rakstniece un bērnu grāmatu ilustratore Margarita Stāraste. Zīļu vīriņš Zīļuks, zinātkārā Ieviņa, kura devās uz Āfriku, Burtu meitiņa un drosmīgais piparkūku vīriņš Kraukšķītis, – šie un daudzi citi Stārastes radītie grāmatu varoņi, padarīja mūsu bērnību sirsnīgāku, labestīgāku un mīlestības pilnu.

Tā, kā prata zīmēt Margarita Stāraste, nav mācējis vēl neviens. Viņa spēja radīt raksturu ne tikai zaķiem, lācīšiem, ežiem un laumiņām. Pat nešpetnā ragana viņas zīmējumos izskatījās jauka. Stāraste mazajos lasītājos radīja pārliecību, ka arī puķes, koki, saulīte, vējš un mēness ir dzīvi un spēj just. Aplūko leģendāros Margaritas Stārastes zīmējumus, sameklē plauktā kādu no Margaritas Stārastes grāmatiņām, un šajā nedēļas nogalē kopā ar saviem bērniem izlasi, un padari savas bērnības atmiņas arī par viņu skaistākajām atmiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

 • Jolly
 • Linda!
 • Harijs Saukums
  0 0 0

  Harijs Saukums

  Var būt tāpēc mēs esam labestīgāki, iejūtīgāki nekā tagadējā jaunatne.
  Man piemēram, organiski slikti paliek tiklīdz ieraugu modernās,, multenes,,.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl