Uzzini visu par savu personību, skatoties uz somu

0 Komentāru
Uzzini visu par savu personību, skatoties uz somu
Foto: Flickr.com

Soma ir viens no sieviešu mīļākajiem aksesuāriem. Patiesībā īsti sievišķīgām sievietēm parasti ir tieši divas vājības, – kurpes un somas. Spāņu psihologi ir pārliecināti, ka pēc tā, kādu somiņu sieviete izvēlas un kādā veidā to nēsā, var izveidot viņas psiholoģisko portretu. Gan somas izmērs, gan krāsa un forma var ļoti daudz pavēstīt par savu īpašnieci.

Lielas somas īpašnieces ir enerģiskas, mērķtiecīgas, reizēm nepacietīgas. Viņas ir lieliskas sievas, rūpīgas mātes un necieš, ja viņām nepievērš uzmanību. Gan mīlestībā, gan darbā, gan mācībās gaida pilnīgu atdevi. Sieviete ar lielu somu nekad nesarežģīs sev dzīvi.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Mazas somas īpašnieces izceļas ar asu prātu un oriģināliem spriedumiem, viņas vienmēr zina, ko grib no dzīves. Vienmēr rūpējas par savu izskatu un ar savu pievilcīgo ārieni vienmēr piesaista pretējā dzimuma uzmanību.
Neparasta dizaina somas izvēlas drosmīgas sievietes, iniciatīvas bagātas un neordināras. Viņas necieš konservatīvus uzskatus, un cilvēkos šīs sievietes visaugstāk vērtē bagātu iekšējo pasauli un humora izjūtu. Taču viņas ir ļoti jūtīgas. Sāpīgi uztver kritiku un ir viegli ievainojamas.
Melnu somu īpašniece ir taupīga un praktiska sieviete. Viņu ir gūti nosaukt par sabiedrisku. Viņa ar savu melno somu pār plecu labāk dosies uz kādu draudzenes vai radinieka dzimšanas dienu, nevis uz liela uzņēmuma Ziemassvētku balli.
Spilgtu un kontrastainu krāsu somas izvēlas aktīvas, nedaudz nekaunīgas personības. Viņu devīze: ”No dzīves jāņem maksimāli viss, ko var paņemt!” Reizēm lieka emocionalitāte ir iemesls skandāliem un depresijai.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Somas gaišos toņos izvēlas romantiskas un nedaudz infantilas dāmas, kuras ir ļoti zinātkāras un laipnas. Viņām ir grūti pateikt ”nē” un izpalīdzēt pavisam svešiem cilvēkiem.

Somu aiz roktura nēsā konservatīvas dāmas, kuras nekad neatļaujas izteikties nepieklājīgi un būt rupjas.
Pārliktu pār roku somu nēsā sievietes, kuras prot par sevi pastāvēt. Viņas ir praktiskas un neprot melot.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Plecu somas:
Ja roka ir nēsātājai nolaista un mazkustīga, tad somas īpašniece ir kautrīga.
Ja roka iešanas laikā kustas viegli un nepiespiesti, tā ir dzīvesprieka pazīme, un somas īpašniece ir apmierināta ar sevi.
Ja roka ir pielikta pie pleca, somu nes drosmīga un enerģiska sieviete. Viņas dzīves kredo: ”Vēlies, lai izdara labi, dari pati!”

Somas, kas izturējušas laika pārbaudi

Šobrīd ir iespēja aplūkot vintāžas somu izstādi ”100 gadi rokassomu modē” Izstādes pērle ir viena no pirmajām izcila modes dizainera Karla Lāgerfelda izstrādātajām rokassomiņām.

FOTO: somas izstādē

Izstādē apskatāma arī slavenā Austrijas uzņēmuma Petit Point gobelēna rokassomiņa; XIX un XX gadsimta mijā adīta un ar safīriem izrotāta dāmu rokassomiņa; izejamās vakara rokassomiņas – gan pērļotas, gan Art Deco stilā veidotas; vienmēr aktuālas ādas un satīna somas un daudzi citi ārkārtīgi skaisti un vēsturiski nozīmīgi modeļi.

0 Komentāru