Uzzini! Vai “treneris telefonā” spēj aizstāt treneri sporta zālē

Komentāri

Vasara ir beigusies, ārā vairs nav tik patīkami sportot, tādēļ jādodas uz sporta zāli. Sporta zālē tevi sagaida divi varianti – trenēties pašai savā nodabā vai nolīgt treneri, kuram jānosaka daudzpusīga slodze, lai būtu gan spēka treniņi, gan kardiotreniņi, gan lokanības treniņi. Trenerim ir jāseko līdzi arī taviem ēšanas paradumiem, turklāt jāspēj tevi motivēt veselīga dzīvesveida ievērošanai. Taču iespējams, tev jau ir savs personīgais treneris, kurš ”dzīvo” tavā mobilajā telefonā. Raidījuma Bez Tabu žurnāliste Baiba Runce nolēma testēt vienu no fitnesa mobilajām aplikācijām.

Raidījuma Bez Tabu eksperimenta dalībnieks Uldis izvēlas 7 minūšu fitnesa programmu, kurā tiks veikti 13 vingrinājumi, un vēros, kāda ir viņa ķermeņa reakcija un treniņu efekts. Pirms tam ir vēlams veikt ķermeņa uzbūves testu, tad visi rezultāti pēc nedēļas būs kā uz delnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Uldis apņēmības pilns ķeras ”vērsim pie ragiem”, un katru rītu velta 10 minūtes savas izvēlētās treniņu programmas izpildei.

Fitnesa treneris Kristaps Strods par vingrošanu ar tālruņa palīdzību uzskata, ka treneri tas neaizstāj, taču, tas ir labāk nekā nekas. Turklāt šāds treniņa veids ir pieejams visiem.

 FOTO

Kristaps pats izmēģina Bez Tabu eksperimenta dalībnieka izvēlēto programmu uz savas ādas un nosaka tās plusus un mīnusus. Lai uzzinātu trenera viedokli un eksperimenta dalībnieka Ulda sasniegtos rezultātus, skaties video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl