Uzzini laimes formulu! Olas, apskāvieni un…..

Komentāri
Uzzini laimes formulu! Olas, apskāvieni un…..
FOTO: Flickr.com

Kas nepieciešams, lai mēs būtu laimīgas? Katrai no mums nepieciešamo “laimes lietu” saraksts būtu diezgan garš, taču, kā vienmēr, mēs pārspīlējam. Izrādās, mūs padarīt laimīgas var pavisam vienkāršas un pieejamas lietas. Laimes formula sastāv no pieciem komponentiem.

Nauda

Precīzāk – naudas pārskaitīšana. Turklāt nemaz nav svarīgi, vai pārskaiti sev vai citam piederošas naudas zīmes. ASV veikts zinātnisks eksperiments, kurā vieni tās dalībnieki pārskaitīja vienkāršas papīra lapiņas, bet otri – banknotes. Pirmajiem eksperimenta laikā garastāvoklis palika nemainīgs, bet otriem – manāmi uzlabojās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunas vietas

Lai pāri justos laimīgi, viņiem ir jādodas vienkāršā pastaigā uz tādām vietām, kur ne reizi nav būts. Iziešana ārpus ierastā dzīvokļa, ierastās vides izraisa pozitīvas emocijas.

FOTO. Lūk, ko var atrast  foto portālos, ierakstot atslēgas vārdu LAIME:

Skūpsti un apskāvieni

Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka līdz pilnīgas laimes sajūtai cilvēkiem pietrūkst astoņu skūpstu un septiņas minūtes kaislīgu apskāvienu dienā. Šo nodarbju laikā organisms izstrādā laimes hormonus – endofrīnus, kas padara mūs laimīgus.

Draugi

Cilvēki, kuriem ir vismaz desmit draugi, jūtas daudz laimīgāki nekā tie, kuriem ir tikai pieci. No tiem, kuriem ir pieci un mazāk draugu, par laimīgiem sevi nosauc tikai 40% cilvēku. No tiem, kuriem ir pieci un vairāk draugu, uzskata, ka ir laimīgi 50%. Bet vislielākais procents ar apmierinātajiem ar dzīvi ir no tiem, kuriem ir 10 un vairāk draugu.

Omlete brokastīs

Olās ir aminoskābe triptofāns, kas organismā pārvēršas serotonīnā, kas labvēlīgi iespaido mūsu garastāvokli. Pilnīgai laimes sajūtai ir nepieciešamas vien divas olas. Tiesa gan, tās efektīvāk iedarbosies no rīta nevis vakarā. Jo tiem, kuri mēdz ignorēt brokastis, trauksmes sajūta un depresijas pazīmes ir biežāk sastopamas nekā tiem, kuri kārtīgi pabrokasto.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl