Uzzini, kurš ir tavs roku tips?

0 Komentāru
Uzzini, kurš ir tavs roku tips?
Foto: Dino, Flickr.com

Tāpat kā mūs ģenētiski varētu iedalīt blondos, tumšmatainos vai rudos, uzskatot, ka tas daudz ko atklāj par mūsu personībām, tā arī mācīti rokas analizētāji uzskata, ka rokas var iedalīt četros tipos. Pastāv četras roku kategorijas, kas nosauktas Zemes, Gaisa, Uguns un Ūdens elementu vārdā. Tikai dažas rokas atbildīs precīzi šim iedalījumam.

Foto: Dino, Flickr.com

Zemes roka

Izskats

Kvadrātveida plauksta ar īsiem un strupiem pirkstiem. Ļoti iespējams, ka plaukstai ir tikai dažas līnijas. Dažreiz tās var būt tikai trīs vai četras, tās ir izteiktas un piešķir rokai nepārblīvētu skatu. Pirkstu nospiedumi šiem cilvēkiem  vienmēr ir cilpas vai lokveida.

Temperaments un dzīvesveids

Sirds dziļumos šis cilvēks balstās uz tradicionālām vērtībām. Zemes roku pārstāvji ir stabili un piezemēti. Tā kā šie cilvēki ir strādīgi, nosvērti, praktiski, viņi dod priekšroku sakārtotai dzīvei. Mīl uzturēties svaigā gaisā un strādāt fizisku darbu, nemīl ilgi uzturēties telpās. Zemnieciski, izjūt saikni ar dabu. Nedzīvo ilūzijās, nekavē laiku ar nereālām lietām. Ļoti neatlaidīgi cilvēki.

Zemes tipa vājās vietas:

  • raizes;
  • gremošanas un zarnu darbības problēmas;
  • ādas slimības;
  • problēmas ar locītavām;
  • fizisks nogurums.
0 Komentāru