Uzzini, kurš ir tavs roku tips?

Komentāri

2. Gaisa roka

2/5

Foto: Dino, Flickr.com

Zemes roka

Izskats

Kvadrātveida plauksta ar īsiem un strupiem pirkstiem. Ļoti iespējams, ka plaukstai ir tikai dažas līnijas. Dažreiz tās var būt tikai trīs vai četras, tās ir izteiktas un piešķir rokai nepārblīvētu skatu. Pirkstu nospiedumi šiem cilvēkiem  vienmēr ir cilpas vai lokveida.

Temperaments un dzīvesveids

Sirds dziļumos šis cilvēks balstās uz tradicionālām vērtībām. Zemes roku pārstāvji ir stabili un piezemēti. Tā kā šie cilvēki ir strādīgi, nosvērti, praktiski, viņi dod priekšroku sakārtotai dzīvei. Mīl uzturēties svaigā gaisā un strādāt fizisku darbu, nemīl ilgi uzturēties telpās. Zemnieciski, izjūt saikni ar dabu. Nedzīvo ilūzijās, nekavē laiku ar nereālām lietām. Ļoti neatlaidīgi cilvēki.

Zemes tipa vājās vietas:

  • raizes;
  • gremošanas un zarnu darbības problēmas;
  • ādas slimības;
  • problēmas ar locītavām;
  • fizisks nogurums.

2. Gaisa roka

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl