Uzzini, kuri ir tava mīļotā rieksti

Komentāri
Uzzini, kuri ir tava mīļotā rieksti
FOTO: Flickr.com

Nenoliegsi, ka tevi ļoti uztrauc tava mīļotā vīrieša veselība. Īpaši jau tā, kas nodrošina jūsu labklājību gultas priekos. Tad zini, ja vēlies, lai tavs vīrietis naktīs, kā rāda reklāmās,  pārāk bieži kautrīgi nelavās uz tualeti, pacenties, lai viņš regulāri ēd valriekstus.

Daudzi cilvēki iecienījuši grieķu riekstus (valriekstus), jo tie ir ilggadības un veselības avots, īpaši vīriešiem. To ir atzinuši pat seno civilizāciju cilvēki. Viņi ievēroja, ka jaunekļi, kuri ēd valriekstus, labāk attīstās. Valrieksti vīriešiem — tas ir gan seksuāls, gan enerģētisks stimuls or­ganismam. Valriekstu sastāvā ir cinks, kas nepieciešams dzimum­dziedzeru attīstībai. Tas veicina normālu prostatas funkcionēšanu un var regulēt vīrišķā hormona testosterona līmeni asi­nīs. Valrieksti ir arī galvenais pilnvērtīgu augu olbaltumvielu avots. Zi­nāt­nieks un ārsts Avicenna ieteica regulāri lietot valriekstus tiem, kuri žēlojās par dzimumnespēku. Viņš iesaka lietot valriekstus, sajauktus ar medu, sezama eļļu un sīrupu.

Ducis riekstu dienā

Speciālisti iesaka profilaksei pret daudzām vīriešu slimībām lietot pa 10-12 valriekstiem katru dienu. Tos var sajaukt ar medu un žāvētiem augļiem. Gar­šīgas un vērtīgas dabas zāles vīriešiem:  jāsasmalcina valriekstu kodoli un jāaplej ar līdz krējuma konsistencei iz­kausētu medu. Šo līdzekli lieto pa četrām ēdamkarotēm trīs rei­zes dienā. Ļoti labu iespaidu uz vīrieša organismu atstāj valrieksti kopā ar kazas pienu.

Profilakse – vīrieša veselības pamats

Grieķu rieksti ir ļoti labs līdzeklis profi­laksei un adenomas un prostatīta ārstēšanā. Tie labvēlīgi iedarbojas arī uz nieru, aknu, kuņģa-zarnu trakta slimību ārstēšanu. Ārsti uzskata, ka lietojot uzturā katru dienu piecus valriekstus, tie organismu aizsargā no paaug­stinātas radiācijas negatīvās iedarbības. Grie­ķu riekstu sastāvā ir A un E vitamīns, kas aizsargā no mazasinības, aptaukošanās, sirds-asinsvadu slimībām.

Lai seksa laikā nekas netraucē

Pret caureju un papēža piesi var lietot šādu līdzekli: valrieksta šķērssienas pārlejiet ar degvīnu un turiet 15 dienas tumšā, vēsā vietā. Uz glāzi riekstu starpsienu ņemiet divas glāzes degvīnu. Šis līdzeklis jālieto pa sežiem pilieniem divas reizes dienā.

Pirms gultas – ceļš uz leduskapi

Ņemiet 12 valriekstus, 200 gramus žāvētas melnās plū­mes, kaltētu ingveru un rozīnes bez kauliņiem. Visas sastāvdaļas jāsasmalcina blenderī vai jāsamaļ gaļas mašīnā. Labi izmaisiet un glabājiet ledusskapī. Šis maisījums ir labs līdzeklis vīriešu potencei. Lietojiet to vakarā pa divām ēdamkarotēm. Maisījumam var uzdzert kefīru vai jogurtu.

Lasi vēl