Komentāri
Uzzini, kuram pāru tipam piederi tu un mīļotais! Vai būsit laimīgi kopā?

Ilinoisas Universitāte veikusi pētījumu, kurā izkristalizēti četri pāru tipi, no kuriem tikai viens tips ir lemts laimīgai kopdzīvei. Uzzini – kas tas ir!

Pētījumā piedalījās 376 neprecēti pāri, kura laikā pētnieki fokusējās uz pašu pāri, nevis uz katra personību. Pāri iedalās četros tipos:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • dramatiskais tips (pāri, kuri bieži strīdas, maz pavada laiku kopā);
  • konflikta pārņemtais tips (pāri, kuri vērtē viens otru ļoti augstu, pavada kopā lielāko daļu sava laika);
  • sociāli iesaistītais tips (pāri, kuri savstarpēji sazinās sociālajos tīklos);
  • partnera orientētais tips (pāri, kuri bieži strīdas, bet attiecības ir stabilākas nekā pirmajam tipam).

Pie dramatiskajiem pāriem pieder 34% no eksperimenta dalībnieku. Partnera orientēti pāri – 30%. Sociāli iesaistītie – 19%, bet konflikta pārņemtie – 12%. Pēc deviņu mēnešu ilga pētījumā apstiprinās, ka pirmais tips visdrīzāk izšķirsies, sociāli iesaistītie pāri neapprecēsies, savukārt partnera orientēti pāriem ir vislielākā iespējamība iebraukt laulības ostā un dzīvot laimīgiem kopā. Tas, protams, nav nekas pārsteidzošs, jo bez strīdiem neiztikt nevienās attiecībās. Apsveicam visus partnera orientētos mīlulīšus, jūs visu darāt pareizi!

Foto: Breds Pits un Andželina Džolija arī pieder šim pāru tipam

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl