Uzzini, ko tava asins grupa vēsta par tavu personību

Komentāri
Uzzini, ko tava asins grupa vēsta par tavu personību
Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Visbiežāk, lai uzzinātu par savu vai kāda cita cilvēka raksturu, reakciju un attiecībām ar citiem, lūkojamies pēc viņa zodiaka zīmes raksturojuma. Var, protams, arī meklēt atbildes gan numeroloģijā, gan ķermeņa valodā un dažādās citās ezotēriskās gudrībās. Taču patiesību gan par sevi, gan citiem vari uzzināt, noskaidrojot vienkārši ”izpētāmā objekta”asinsgrupu.

0 asins grupa

Cilvēki ar šo asins grupu būtiski atšķiras no pārējiem. Viņiem ir augstas prasības gan pret citiem, gan pret sevi. Turklāt viņi ne tikai izvirza ambiciozus mērķus, bet visbiežāk tos arī sasniedz. Lielākoties panākumus nodrošina šo cilvēku personības starojums, kas padara viņus par lieliskiem  līderiem. Cilvēki, kuriem ir 0 asins grupa piemīt lieliska intuīcija. Par labu šiem cilvēkiem runā  tas, ka viņi ļoti labi spēj pārvarēt stresa situācijas. 0 asins grupas pārstāvjiem visbiežāk saderība ir ar 0 asinsgrupas un  AB asinsgrupas pārastāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slavenākie cilvēki ar 0 asins grupu: Džeralds Fords, Džons Lenons, Ronalds Reigans, Elvis Preslijs.

A asins grupa

Šīs asinsgrupa ir ļoti izplatīta. Gandrīz trim cilvēkiem no četriem ir A asins grupa. Cilvēki ar A grupas asinīm ir ļoti jūtīgi un emocionāli, viņi ir salīdzinoši uzņēmīgāki pret stresu. Bieži vien ļoti raizējas un satraucas par sīkumiem, nespēj ļaut notikumiem ritēt savu gaitu. Cilvēki ar A grupas asinīm ir ārkārtīgi kaislīgi. Saderība ar tiem, kuriem ir A grupas asinis, kā arī AB grupas asinis. Slavenākie A asins grupas pārstāvji: Džordžs Bušs, Britnija Spīrsa, Ričards Niksons, Ādolfs Hitlers.

B asins grupa

Cilvēki ar B grupas asinīm bieži ir mākslinieki, aktieri un  rakstnieki. Viņi ir ļoti mērķtiecīgi un savtīgi. Visbiežāk dzīvē “centrējas” tikai uz sevi un savām vajadzībām. Turklāt izdabāt viņiem ir ļoti sarežģīti, šie cilvēki paši vislabāk zina, kas un kā viņiem nepieciešams. Cilvēki ar B grupas asinīm vienmēr tiecas pēc kaut kā jauna. Gandrīz vienmēr izjūt hronisku nogurumu. Vislabāk saprotas ar cilvēkiem, kuriem arī ir B grupas asinis, kā arī ar AB asins grupas īpašniekiem. Pazīstamākie cilevēki, kuriem ir B grupas asinis: Leonardi Di Kaprio, Pols Maartnijs, Mija Farova, Vinss Jangs, Toms Selleks

AB asins grupa

Personības, kam ir šī jauktā asinsgrupa, mēdz būt dažādas, tādēļ nav viegli šos cilvēkus “salikt visus vienā maisā” un noraksturot kā viena tipa cilvēkus, kam raksturīgas dažas izteiktas iezīmes. Viņi nav ne izteikti introverti, nedz arī ļoti ekstraverti cilvēki. Ja kādu ir iespējams noraksturot kā ambivertu personību, tad viņiem noteikti ir AB grupas asinis. Ļaudis ar  šo asins grupu visbiežāk spēj saprasties ar visu asins grupu pārstāvjiem. Ievērojamie cilvēki, kuriem ir AB asins grupa: Tomass Edisons, Miks Džegers, Džons Kenedijs, Džekijs Čans.

Foto

 

Lasi vēl