Uzzini, kas ir modē šajā pavasarī

Komentāri
Uzzini, kas ir modē šajā pavasarī
FOTO: SCANPIX

Šajā pavasarī modē jūtamas 70. gadu vēsmas. Šogad aktuālas ir klasiskās bikses ar paplatinātiem galiem, pagarinātas žaketes, kombinezoni, bikškostīmi, dažādi printi, dziļi izgriezumi un militārā stila piesitiens.  Šī gada pavasara un vasaras modeļos modes dizaineri priekšroku dod viegliem un gaisīgiem audumiem. Tāpat šogad aktuāli ir viegli, caurspīdīgi audumi.

Zamšs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no šī pavasara modes trendiem ir zamšs, it sevišķi zamšs ar ziediem, kas topā bija 70. gados. Šosezon gan dizaineri uzsvaru liek uz pavisam plānu, vieglu un mīkstu zamšādu, ko var kombinēt ar visdažādākajiem apģērbu gabaliem un audumiem.

Bikses ar paplatinātiem galiem, plīvojoši svārki, kleitas un dziļi izgriezumi

Šajā pavasarī viena no galvenajām tendencēm ir bikses ar paplatinātiem galiem. Tās var būt klasiska auduma, platas bikses savienojumā ar nedaudz caurspīdīgu, vieglu blūzīti. Vairāku pazīstamu modes dizaineru modes skatēs tiek pievērsta uzmanība ne tikai garām, platām biksēm, bet arī pusgarām, virs vai zem ceļa. Tās var būt no visdažādākajiem audumiem un krāsām. Šogad viena no topa krāsām ir bordo.

Šogad dizaineri pievēruši lielu vērību izgriezumiem. Ne tik daudz dekoltē, bet bikšu, kleitu, svārku izgriezumi, kas sniedzas līdz pat gurniem.

Šajā sezonā modē ir vieglas, plānas, brīvi krītošas kleitas, svārki un bikses.

Printi, svītras, rūtis, ziedi, ziedi un vēlreiz ziedi!

Pavasaris ir gadalaiks, kas ikvienam asociējas ar ziediem. Šogad ikvienai ziedu mīļotājai ir iespēja izpausties ar ziedu printu apģērbā, svārkos, biksēs, apavos, aksesuāros, kleitās jebkur, kur vien vēlaties.

Tāpat kā ziedi, šogad aktuālas ir arī svītras un rūtis, lielākas mazākas. Rūtains krekls ir noderīgs jebkurā garderobē un dzīves situācijā. Kombinācijas kādās to nēsāt ir dažnedažādākās. Kombinējot to ar svārkiem, biksēm vai žaketēm izskatīsies lieliski jebkurā dzīves situācijā.

Džinss

Džinss ir audums, kas, šķiet no modes neizies nekad. Šogad aktuāli ir džinsa krekli, apspīlēti, paplatināti, platas bikses, boyfriend style bikses, kombinezoni, vestes savienojumā ar jebkuru citu vieglu audumu.  Šogad ierasti zilos džinsus vari aizstāt ar, apgleznotiem, balinātiem, plēstiem vai kā citādi apdarinātiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl