Uzzini, kāpēc slikts sekss saīsina dzīvi…

0 Komentāru
Uzzini, kāpēc slikts sekss saīsina dzīvi…
Foto: Flickr

Īatenībā atbilde ir vienkārša: Tāpēc, ka labs sekss dzīvi paildzina. Protams, ka sekss nav panaceja pret visām slimībām. Tomēr regulārs, labs sekss un orgasms dara ar cilvēka ķermeni brīnumus. Pirms noskaidrot, – kādus, jāvienojas, kas ir  kvalitatīvs sekss. Pirmkārt, tas ir regulārs sekss, kas sniedz gan emocionālu, gan fizisku baudījumu. Protams, ka tas ir drošs sekss, bez iespējām sasimt ar AIDS vai citām kaitēm.

Kā seksuālā bauda ietekmē veselību?

Foto: Flickr

Foto: Flickr

  • Pētījumi rāda, ka vīrieši, kas izjūt ne mazāk kā divus orgasmus nedēļā, dzīvo ilgāk. Tāpat arī sievietes, kurām ir pilnvērtīga seksuālā dzīve, dzīvo ilgāk nekā tās, kurām diemžēl nav paveicies.
  • Kāpēc? Jo orgasms pozitīvi ietekmē daudzus mūsu iekšējos orgānus un to sistēmas. Piemēram, samazina risku saslimt ar krūts vēzi. Zinātnieki uzskata, ka šī “noslēpuma atslēga” ir hormons oksitocīns, kas izdalās orgasma laikā.
  • Turklāt regulāra seksuāla ”izlādēšanās” samazina infarkta risku un labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbību. Ir pierādīts, ka orgasma laikā smadzenes bagātinās ar skābekli, kas pēc tam labvēlīgi ietekmē domāšanas ātrumu un asumu.
  • Sekss un orgasms ir lieliskas ”pretsāpju tabletes”. Ir zinātniski apstiprināts, ka orgasms ir dabisks līdzeklis, kas atvieglo mentruālās spazmas un mazina galvassāpes.
  • Sekss un orgasms gan palīdz nomierināties, ja bijusi stresa un kreņķu bagāta diena, gan ātrāk iemigt.  32% aptaujāto sieviešu uz jautājumu: “Kādu iemeslu dēļ jūs masturbējat?”apgalvojušas, ka tas palīdz nomierināties.
  • Iespējams, tieši pateicoties labam, baudu sniedzošam seksam, sievietes izskatās jaunākas par saviem gadiem. Pētījuma veicēji ir aptaujājuši tūkstošiem cilvēku, kuri izskatās par 7 -12 gadiem jaunāki nekā ir patiesībā. Prakstiski viņi visi regulāri izjūt orgasmu. Gan vieni, gan ar partneri.
0 Komentāru