Uzzini, kāpēc sievietēm nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem

4 komentāri
Uzzini, kāpēc sievietēm nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem

Organizēt darbu, sakopt mājvietu, atbildēt un telefona zvaniem, gatavot brokastis, mazgāt traukus – tā ir katras sievietes ikdiena, kas nereti var novest pie stresa, bezmiega un pārguruma. Lielbritānijā veiktais pētījums atklāj, ka sievietēm ir nepieciešams vairāk miega nekā vīriešiem, lai spētu atpūsties. 

Lai sieviete nezaudētu savu mirdzumu, būtu jautrā garastāvoklī un nepazītu nogurumu, ir nepieciešama atpūta. Jaunākais pētījums Lielbritānijā liecina, ka, jo vairāk sievietes ikdienā domā un noslogo smadzeņu darbību, jo vairāk tām ir nepieciešams miers. Līdz ar to sievietes, kuras ikdienā ir ļoti noslogotas, tām ir nepieciešams ilgāks miegs. Parasti pieaugušajiem pietiek ar 6–8 stundu ilgu miegu, lai atgūtos no noguruma. Sievietēm ir nepieciešams gulēt 20 minūtes ilgāk nekā vīriešiem, jo sieviešu smadzeņu darbība ikdienā tiek noslogota vairāk. Tāpēc šī ir lieliska diena, lai paziņotu savam mīļotajam par jauniem mājas darbiem, kas būtiski var atvieglot tavu dienu atpūtai.

Foto

TOP komentāri

  • Jes it iz
  • Spilvens Saule
    0 0 0

    Spilvens Saule

    Es varu gulēt četras stundas un būt izgulējusies, vai gulēt astoņas un nekā! Tas atkarīgs no tā, cik nogurusi esi un cik laicīgi eij gulēt.
  • Zeltene

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl