Uzzini, kāpēc princis Džordžs visu laiku ģērbj šortus!

2 komentāri
Uzzini, kāpēc princis Džordžs visu laiku ģērbj šortus!

Princim Džordžam uzmanība tiek pievērsta katru reizi, kad tiek publicētas jaunākās bildes. Viņš ir atpazīstamākais bērns pasaulē, un bieži vien bildēs varam redzēt, ka mazais karaļnama pārstāvis ir ģērbies šortos. Ko tas varētu nozīmēt?

Neapšaubāmi, prinča Džordža stils ir karalisks, un tas tiek apspriests visā pasaulē. Interesanti, ka daudzos fotoattēlos var manīt, ka mazais puika bieži vien ir ģērbies šortos. Zili, zaļi, sarkani, bet tomēr šorti. Šim ģērbšanās stilam ir īpaša nozīme. Tā ir sena tradīcija augstmaņu un aristokrātu vidū, jo kādreiz jauni zēni Anglijā mēdza ģērbties šortos, kas ir viena no iecienītajām manierēm. Tādā veidā varēja atšķirt, kuri ir nākuši no bagātākām ģimenēm, bet tie zēni, kuri dzīvoja nomalēs, šortus atļauties nevarēja.

Šai tradīcijai var sekot līdzi, jo arī prinča Džordža tēvs princis Viljams un viņa brālis princis Harijs bērnībā tika ģērbti šortos.

Foto

TOP komentāri

  • ###
    0 0 0

    ###

    Smieklīgi - "šortus atļauties nevarēja" :D Jebkuras garās bikses var viegli pārtapināt par šortiem, otrādi gan ne :D
  • Riekstinja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl