Komentāri
Uzzini, kāds ir slavenu dāmu labsajūtas galvenais priekšnosacījums
Foto: publicitātes foto

Mēs visas vēlamies allaž labi izskatīties, lai grims vienmēr būtu perfekts, manikīrs nevainojams un frizūra brīnišķīga. Tomēr dzīves realitāte nereti mēdz būt skarba un ”visu nevar gribēt”. Gadās, ka acis nepaspējam uzkrāsot, bet steigā kosmētikas maks aizmirsts mājās, turklāt, izkāpjot no automašīnas, esi uzrāvusi zeķbikses, bet aiziet uz veikalu nopirkt jaunas nav laika. Visas šīs dzīves nebūšanas esi gatava pārvarēt, ja vien…

Domājot par savu izskatu un labsajūtu, reizēm vari pieļaut dažādas atkāpes, taču ir lietas, kuras nekad nepieļausi, jo citādi nespēj justies komfortabli. Vienai akūta nepieciešamība ir allaž pie manikīres sakoptas rokas, bet otrai obligāts nosacījums – perfekti izkoriģētas uzacis. Uzzini, kādus labsajūtas priekšnosacījumus sev ir izvirzījušas sabiedrībā pazīstamas dāmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elza Rozentāle

Foto: Toms Norde

Foto: Toms Norde

Šova Izklausies redzēts finālistei perfekts grims ikdienā nav prioritāte, jo šo privilēģiju pilnībā izbauda uz skatuves. Elzas obligātais nosacījums: katru dienu izmazgāti mati. Jaunā dziedātāja nepieļauj domu, ka varētu iziet sabiedrībā ar ”otrās dienas matiem”. Elzas labsajūtas formula: ”Jāieskrien dušā, un tad jau viss būs forši…”

FOTO: Elzas neticamās pārvērtības šovā Izklausies redzēts

 

Maija Rozīte-Krištopane

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

TV3 laika ziņu vadītājai un radio Star FM moderatorei Maijai Rozītei-Krištopanei arī labsajūtas  nosacījums Nr. 1 ir ”kārtība matos” un rūpes par šo dabīgo sievietes rotu. Tikai atšķirībā no Elzas Maija matus mazgā 2-3 reizes nedēļā: ”Tāpēc jau tie joprojām spēj izaugt tik gari…”

FOTO: Maija, piedaloties dažādos TV3 projektos

 

 

Binnija Ārberga

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Salona ”BB Binnija” īpašniece un TV raidījumu vadītāja Binnija Ārberga vienmēr cenšas saglabāt “iekšējo mirdzumu”. Binnijas pārliecība: ”Lai cik būtu nevainojams grims un perfekts manikīrs, tas pat izskatās nožēlojami, ja sieviete ir pazaudējusi dvēseles mirdzumu. Priecājos par dzīvi, mīlu visus, kuri mani mīl. Cenšos prieku saglabāt arī tad, ja gribas raudāt, jo arī skumjas sievietē rada šo ļoti nepieciešamo “iekšējo mirdzumu”.”

FOTO: Binnija lieliski vada ne tikai skaistumkopšanas salonu, bet arī televīzijas raidījumus

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl