Uzzini, kādēļ dejot līnijdejas ir noderīgi!

1 komentārs
Uzzini, kādēļ dejot līnijdejas ir noderīgi!

Līnijdejas  nereti sabiedrībā tiek uzskatītas, kā dejas, kas ne ar ko neatšķiras no pārējām, bet patiesība ir citādāka. Līnijdejas ir īpašas, jo tajās ir apvienoti vairāki deju stili.

Līnijdejas jeb Line Dance ir viens no populārākajiem dejošanas veidiem pasaulē, kas sevī ietver dažādus deju stilus. Līnijdejās vari atrast tango dejas saknes, kā arī valsi, rumbu un ča ča čā. Protams arī hip hops ir meklējams līnijdejas kustībās. Apgūstot līnijdejas, tu vari ne tikai iegūt pieredzi, dejojot vairākas dejas kopā, bet arī apgūt mūzikas garšu un ritma izjūtu. Līnijdejas ir gluži kā komandas darbs, kur nostājoties vienā vai vairākās līnijās, cilvēki uzsāk kopīgu deju, ar precīzi izstrādātām horeogrāfiskām kustībām. Arī šīm dejām ir dažāda veida sarežģītības pakāpes, kas ietver dažādu veidu kustības un soļu kombinācijas.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ar līnijdejošanu var nodarboties jebkurā vecumā, un tām ir lieliska priekšrocība – nav nepieciešams partneris. Tā ir lieliska fiziskā slodze un komunikācija! Lai vairāk izprastu, kas ir līnijdejošana, tad nepalaid garām interesantu raidījumu, kanālā LNT jau šo sestdien, raidījumā LNT Brokastis, plkst. 9:00.