Uzzini, kā vienkārši un ātri iegūt žilbinošu vakara “make-up”

Komentāri

Lai kā mēs cenšamies visu allaž ieplānot un paspēt laikus, vienmēr pietrūkst tieši pusstundas. Ja līdz Jaungada sagaidīšanas svinībām esi paspējusi gan sapost māju, saklāt galdu, sagludināt drēbes mīļotajam vīrietim, taču savu dienas grimu vēl neesi paspējusi noņemt, lai uzliktu vakara “make-up”, nebēdā. Lūk, grima meistares Unas Bernatovičas ieteikums.

Protams, ka vispareizāk ir iepriekšējo grima kārtu noņemt un tad klāt nākamo. Tomēr nereti tieši laika trūkums ir tas, kas neļauj mums visu izdarīt perfekti. Una Bernatoviča mierina, ka, prasmīgi uzlabojot dienas “make -up”, var pietiekami ātri tikt pie ļoti spilgta vakara grima.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Galvenais ir apbruņoties ar acu ēnu bāzi, spilgtām acu ēnām, zīmuli un labu skropstu tušu. Ja ir vēlme pēc īpaša svētku “make-up”, jātur vienmēr pa rokai acu ēnu spīdumi jeb “gliteri”.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl