Uzzini, kā tu vari nomierināties vienas minūtes laikā

Komentāri
Uzzini, kā tu vari nomierināties vienas minūtes laikā

Kad mūs pārņem stress un jūtam, ka panikas lēkme tuvojas, ir jāsaņemas, neļaujot emocijām pārņemt mūsu ķermeni. Lielisks veids, lai atbrīvotos no nomācošām sajūtām, ir elpošana.

Drudžaina darba diena, kas ar lēnu garu var pārvērsties par īstu panikas vidi, ir zināma situācija. Slikta diena darbā, ģimenes dzīvē vai ar draugiem. Lieks stress un nomākts garastāvoklis, var izsaukt negatīvas emocijas un dzīves apnikumu. Bet, lai neatmestu visam ar roku, un pat grūtāko situāciju padarītu labāku, iesakām tev pavisam vienkāršu vingrinājumu, kas, iespējams, palīdzēs tev nomierināties minūtes laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Elpošanas vingrinājumi palīdz nomierināties un samazināt panikas lēkmes. Tev ir jāizelpo divreiz lielāks laiks, ko tu ieelpo. Ja tu ieelpo četras reizes, tad izelpo astoņas. Šāds elpošanas veids, nodot tavam ķermenim ziņu, ka tu esi mierīga un vēlies atslābināties. Arī koncentrējoties uz skaitu, cik bieži tu ieelpo, vari aizmirsti par stresu un panikas lēkmi. Izmēģini un dod priekšroku elpošanas metodei, lai novērstu negatīvo omu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl