Uzzini, kā tu vari nomierināties vienas minūtes laikā

Komentāri
Uzzini, kā tu vari nomierināties vienas minūtes laikā

Kad mūs pārņem stress un jūtam, ka panikas lēkme tuvojas, ir jāsaņemas, neļaujot emocijām pārņemt mūsu ķermeni. Lielisks veids, lai atbrīvotos no nomācošām sajūtām, ir elpošana.

Drudžaina darba diena, kas ar lēnu garu var pārvērsties par īstu panikas vidi, ir zināma situācija. Slikta diena darbā, ģimenes dzīvē vai ar draugiem. Lieks stress un nomākts garastāvoklis, var izsaukt negatīvas emocijas un dzīves apnikumu. Bet, lai neatmestu visam ar roku, un pat grūtāko situāciju padarītu labāku, iesakām tev pavisam vienkāršu vingrinājumu, kas, iespējams, palīdzēs tev nomierināties minūtes laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Elpošanas vingrinājumi palīdz nomierināties un samazināt panikas lēkmes. Tev ir jāizelpo divreiz lielāks laiks, ko tu ieelpo. Ja tu ieelpo četras reizes, tad izelpo astoņas. Šāds elpošanas veids, nodot tavam ķermenim ziņu, ka tu esi mierīga un vēlies atslābināties. Arī koncentrējoties uz skaitu, cik bieži tu ieelpo, vari aizmirsti par stresu un panikas lēkmi. Izmēģini un dod priekšroku elpošanas metodei, lai novērstu negatīvo omu.

Lasi vēl